XBOX360 JASPER, 2 PADY,IXTREME 1.6, GITARA GH itd.

perhon

Użytkownik
Użytkownik
Przedmiotem aukcji jest konsola do gier Xbox 360. Jest to model JASPER (2 x 65nm procesory), najlepszy jaki aktualnie jest. Data produkcji konsoli to: 2008-12-25. Jest to wersja ARCADE czyli ma wbudowaną pamięć 256MB (ta wersja jest lepsza od Premium gdyż tam jest Dysk zewnętrzny ale nie ma pamięci wbudowanej jak ARCADE a dysk zawsze można dokupić). Pamięć jest wystarczająca na dużą ilość zapisów gier. Konsola została zakupiona w Saturnie 19 Marca tego roku. Jest w stanie idealnym technicznie jak i wizualnie. Oczywiście jest na gwarancji Saturna (czyli jeszcze 7 Miesięcy) i Microsoftu (2 lata). Jest przerobiona Najnowszym iXtreme 1.6 Online (Odczytuje wszystkie najnowsze kopie gier) i do tego dodaje 8 tytułów. Wgrany jest najnowszy Dashboard w którym można korzystać z nowego menu konsoli: zgrywać gry na dysk, avatary , dostęp do Marketplace, Live Party System itd.
Plomby konsoli są nienaruszone. Do konsoli dodaje gitarę która jest kontrolerem do wszystkich gier z serii Guitar Hero. Jest to najnowszy model gitary wyposażony w DOTYKOWY PANEL świetnie nadaje się w "solówkach" (pochodzący z gry GH: World Tour ). Gitara jest w stanie dobrym, gdyż posiada trochę rysek na korpusie (jest bezprzewodowa). W skład zestawu wchodzi: konsola, 2 oryginalne pady, zasilacz 150W , kabel component, dostęp do Xbox LIVE (wogóle nie wykorzystany!), kabel firmy BigBen - HQL SVGA (umożliwiający podłączenie do monitora i do większości telewizorów), paragon zakupu, płyta ARCADE (demo gier), płyta CD z kluczem napędu (jeśli w przyszłości będziesz chciał wymienić napęd, to bez klucza nic nie zrobisz ! ), wszystkie papiery (oryginalnie zafoliowane) i pudełko. Za konsolę zapłaciłem 849zł, za kabel bigben 89zł, za drugiego pada 179zł, za gitarę 299zł, profesjonalną przeróbkę 70zł i za płyty DVD 80zł więc za wszystko zapłaciłem 1566 zł wykrzyknik.gif Minimum ile chce dostać to 1250 zł gdyż potrzebuje gotówki. Więcej informacji: gg: 4992538 . Na życzenie mogę zrobić zdjęcia lepszej jakości.

link do aukcji: XBOX360 JASPER, 2 PADY,IXTREME 1.6, GITARA GH itd. (740834758) - Aukcje internetowe Allegro
 

joka013

Użytkownik
Użytkownik
jest możliwość sprzedaży bez gitary, BigBen'a i gier?
zestaw konsoli +2pad?
 

perhon

Użytkownik
Użytkownik
pisałeś do mnie na gg ? to dostałeś odp
pozdr
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
ile za sama gitarke i kabel?
 

perhon

Użytkownik
Użytkownik
wolałbym sprzedać cały zestaw, ewentualnie mogę sprzedać samą gitarę z z kablem ale za rozsądną cenę, zaproponuj, może się dogadamy
 

Luckyzi

Użytkownik
Użytkownik
jaka cena za zestaw konsoli + pady
 

perhon

Użytkownik
Użytkownik
ewentualnie mogę sprzedać wszystko prócz gitary, ale to ty zaproponuj cenę
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Z całym szacunkiem ale cena trochę spora...

Teraz:

Nowa konsola: 780zł
Pad: można dostać nowy za 80zł
Kabel: można dostać i taki za 50zł
Gitara GH nowa: 199zł
Flash: 50zł spokojnie
Kopie: nic nie warte bo ich nie można sprzedawać. a jak patrzeć na płyty to 8x5,5=44zł

W tej chwili to wszystko jest warte NOWE: ~1100zł... a gdzie do 1250zł i to używane?

P.S. jestem zainteresowany samą konsolą z padem. ciekawe jaka cena?
 

perhon

Użytkownik
Użytkownik
śmieszny jest twój post, cyt. Pad: można dostać nowy za 80zł - ja kupowałem nowy w MediaMarkt za tyle ile napisałem a to że na allegro dostaniesz za 80zł bez pudełka nic to sobie tam kup a nie ode mnie ! kolejne:
cyt. Kabel: można dostać i taki za 50zł - ten kabel co mam to nawet go ani razu nie podłączyłem bo był mi zbędny (jak ciotka mi kupowała konsole to też kupiła mi ten kabel gdyż w pokoju mam komputer i z myślą że będę grał pod monitorem). A ponadto na allegro nie widzę takiego kabla używanego i za 50 zł !!
cyt.Gitara GH nowa: 199zł - nie wiem o jakiej gitarze mówisz ale jeśli o tej co na allegro jest za 200 zł to podróbka ! moja jest oryginalna! widać że jesteś ślepy moja posiada pudełko jest na licencji a tamta ? zapakowana w jakieś pudełko od wiatrówki.
cyt. Flash: 50zł spokojnie - Fakt teraz jest w takich cenach ale jak ja przerabiałem to ledwo na rynku pojawił się soft 1.6 i ponadto przerobił z wgraniem nowego dasha, bez uszkodzenia plomb ! co większość ma to głęboko w dup.e i dotałem do tego płytę z kluczem napędu ! a zobacz czy jak ktoś sprzedaje xa dodaje klucz? więc pomyśl
Z płytami kłócić się nie będe bo kupowałem te Verby po 10 zł ale fakt widziałem w innych punktach po 8 zł ! ale (po 5 zł to możesz sobie płytę CD kupić) fakt nie kupiłem tam gdyż płyty kupiłem w momencie jak kupowałem pada a w Media płyty nie kupisz inaczej jak za 10 zł tyle...
Z tobą nawet nie chce negocjować bo tylko psujesz mi nastrój, wejdz sobie na allegro i kup sobie CORE'a za 500 zł i będziesz szczęśliwy
Pozdrawiam
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
czlowieku ceny spadaja a ty na coda liczysz? ile za sama gitare tylko nie pisz ze 190zl ja chce kupic gitare ale podaj jakas cene rozsadna
 

perhon

Użytkownik
Użytkownik
wolałbym sprzedać wszystko razem ale osobno też bym sprzedał ale to jak najpierw sprzedam pozostałość więc wtedy może wystawie na allegro samą gitare
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
śmieszny jest twój post, cyt. Pad: można dostać nowy za 80zł - ja kupowałem nowy w MediaMarkt za tyle ile napisałem a to że na allegro dostaniesz za 80zł bez pudełka nic to sobie tam kup a nie ode mnie ! kolejne:
cyt. Kabel: można dostać i taki za 50zł - ten kabel co mam to nawet go ani razu nie podłączyłem bo był mi zbędny (jak ciotka mi kupowała konsole to też kupiła mi ten kabel gdyż w pokoju mam komputer i z myślą że będę grał pod monitorem). A ponadto na allegro nie widzę takiego kabla używanego i za 50 zł !!
cyt.Gitara GH nowa: 199zł - nie wiem o jakiej gitarze mówisz ale jeśli o tej co na allegro jest za 200 zł to podróbka ! moja jest oryginalna! widać że jesteś ślepy moja posiada pudełko jest na licencji a tamta ? zapakowana w jakieś pudełko od wiatrówki.
cyt. Flash: 50zł spokojnie - Fakt teraz jest w takich cenach ale jak ja przerabiałem to ledwo na rynku pojawił się soft 1.6 i ponadto przerobił z wgraniem nowego dasha, bez uszkodzenia plomb ! co większość ma to głęboko w dup.e i dotałem do tego płytę z kluczem napędu ! a zobacz czy jak ktoś sprzedaje xa dodaje klucz? więc pomyśl
Z płytami kłócić się nie będe bo kupowałem te Verby po 10 zł ale fakt widziałem w innych punktach po 8 zł ! ale (po 5 zł to możesz sobie płytę CD kupić) fakt nie kupiłem tam gdyż płyty kupiłem w momencie jak kupowałem pada a w Media płyty nie kupisz inaczej jak za 10 zł tyle...
Z tobą nawet nie chce negocjować bo tylko psujesz mi nastrój, wejdz sobie na allegro i kup sobie CORE'a za 500 zł i będziesz szczęśliwy
Pozdrawiam
Verby oryginalne w sklepie można dostać za 5,5zł. Nikt nie każe Ci kupować wszystkiego w MM i przepłacać prawda? U mnie w sklepie osiedlowym są Verbatimy własnie po 5,5zł (DVD+R DL)...

Co do pada to jakie to ma znaczenie czy jest w pudełku czy w folii? I ten nowy i ten nowy, i ten na gwarancji M$ i ten na gwarancji M$, i ten po wyjęciu z opakowania tyle samo wart i ten... Dlatego też nikt Tobie nie kazał kupować w MM...

Odnośnie klucza z napędu to co to za gratis? Jeżeli konsola jest sprawna to w każdej chwili można wyjąć ten klucz to raz, a dwa to każdy kto przerabia konsolę powinien zgrać ten klucz na płytę bądź wysłać mailem. Co do nie uszkadzania plomb to tak samo, jak ktoś się zna to nie uszkodzi...

Teraz sprawa gitary: ta za 199zł jest jak najbardziej oryginalna. Wiem bo kupowałem w sklepie i właśnie są też w takim białym pudełku same gitary. Te w pudełku GH były tylko z grą GH... Więc to żadna podróba i nie wprowadzaj ludzi w błąd... I gdzie niby ta Twoja gitara jest na licencji? No proszę Cię... jaka licencja?

A jak nie chcesz ze mną robić interesów to cóż... Nikt Ci nie każe ;) Co do tego Core za 500zł to dla Twojej wiadomości znam się na cenach sprzętu i na pewno ten zestaw, który Ty oferujesz nie jest tyle wart... Zresztą sam zobaczysz, jak nie sprzedasz za tyle...
 

perhon

Użytkownik
Użytkownik
up up
 

iglar11

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
dokladnie tak jak mowisz Pabloo tez sie kłóciłem z tym Panem na gg i wszystko bardzo ciezko do niego dociera najwazniejsze to to ile on dal a to ze mozna kupic taniej i na wartosci uzywanego sprzetu sie nie zna to juz chyba niczyja wina :)
 

Do góry Bottom