1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 Jasper Czas Grania.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kwiolek, Lipiec 4, 2009.

1. Kwiolek

Kwiolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radomsko
    Witam!
    To mój pierwszy temat więc proszę o wyrozumiałość.
    W najbliższym czasie mam zamiar kupić Xboxa360 Arcade Jasper przerobiony iXtreme 1.6 i mam pytanie, a właściwie 2:
    1.Jeżeli będę grał średnio 3-5 godzin dziennie lub z dużymi to uniknę ewentualnego przegrzania??
    2.I jak wygląda sytuacja z grzaniem się Jasperów??
    Pytam o takie rzeczy ponieważ po części dostanę kasę od starych i jeżeli konsolka padnie w szybkim czasie to będzie lekki przypał...
    Proszę o szybką odpowiedź.
    Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Paulo12

Paulo12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gostynin
    Mozesz spokojnie kupować ;). Ja mam falcona(starsza wersja) i od kilku miesiecy gram okolo 3- 7h dziennie i nic złego sie nie dzieje.Falcon ma gorsze chłodzenie niz jasper wiec jak bedziesz mial jaspera to tym bardziej bedziesz mogl gierczyc na luzie tylko pamietaj zeby xboxa trzymac w miejscu z dobrą cyrkulizacją powietrza - nie kładź go nigdzie gdzie nie ma miejsca zeby mogl wymieniac powietrze z cieplego na zimne ;p

4. szakal666

szakal666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witaj hehe .Ja mam tak samo.Zarobiłem 700zł.Reszta trafiła się od wujków i rodziców.Nie zamierzam oszczędzać mojego X360 którego dostane we wtorek-sroda identycznego jak ty ;D. 9 godzin dziennie minimum :D Tylko mysl czy pionowo czy poziomo go ustwic.I spiesz sie wlasnie zostaly wprowadzone modele liteon V2 i narazie jest niemozliwe odczytanie klucza z niego.Wiec czym dluzej bedziesz sie wstrzymywal tym mniejsza szansa ze bedzie jeszcze xbox ktorego bedzie mozna przerobic

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Dlatego najlepiej kupić od razu przerobionego jak coś, bo zawsze możesz liczyć na gwarancję sklepu jak nie możesz liczyć na oficjalną M$

Co do przegrzania. Ryzyko jest najmniejsze spośród wszystkich modeli Xboxa, ale zawsze jest ;) To jest tylko sprzęt i zawsze może się coś stać....

P.S. 9h godzin dziennie w wakacje? :D Szkoda czasu :p

6. Kwiolek

Kwiolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radomsko
    W takim razie bardzo się cieszę. A co do położenia konsoli to raczej w poziomie wydaje mi się lepiej ;]

No właśnie 9h to troche dużo dlatego ja 3-5 myśle po jeszcze kumple, gała na boisku i takie tam ;]

A konsolkę biorę tą raczej http://mobisoft.com.pl/nowy-xbox360-arcade-hdmi-65nm-jasper-ixtreme-jasper-p-9.html

Wczytywanie...

Poleć forum