1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 jasper, slim rgh / lt makabra!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez convert, Grudzień 21, 2012.

1. convert

convert Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam serdecznie, zakładam ten temat, ponieważ przez ostatnie kilka dni siedze i czytam i czytam i siedze i łeb mam od tego już ogromny.

Ciągle nie wiem co wybrać, czy slima czy jaspera lt czy rgh. Odrazu mówie ze na graniu przez sieć mi szczególnie nie zalezy, takze bardziej skłaniam sie ku RGH i teraz jest kilka pytan:

NOWY XBOX 360 SLIM 250 GB + RGH + KABEL HDMI (2872794533) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. zastanawiam sie poważnie nad takim zestawem, jest duzy dysk jest RGH tylko no własnie w wersji TX COOL RUNNER rev. B ( co to za wersja? ) a takze freeboot 14699

Kwestia tego czy z taka przeróbką i z takim freebotem odpale wszystko co wyszlo do tej pory ? I jak wyglada ewentualnie kwestia pozniejszych aktualizacji dashboarda (czy są konieczne?) Dla wytrwałych z góry dzieki za odpowiedź:) Bo wiem ze to wszystko było juz wałkowane x razy... :)

Wczytywanie...

Poleć forum