1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox360 Jasper..?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Masownik, Grudzień 13, 2009.

1. Masownik

Masownik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wziaść $$?
    Witam
    Posiadalem xboxa 360 core z 3 lata wszystko ok i wkoncu mialem Bład E74 i musialem ja sprzedac..Teraz nazbieralem kase na nowego xboxa 360 i wlasnie chce kupic wersje Arcade jasper z data produkcji 2009-5-8 przerobiony jest Ixtreme 1.6..jest to nowa konsola...Pytanie czy zcesto zdazaja sie w nich bledy typu 3 diody albo jakies bledy z seri E?? bo jak po 2 miesiacach bede mial cos takiego to podziekuje i zrezygnuje juz z xboxa..moze sie ktos wypowiedziec kto uzytkuje juz dluzszy czas Jaspera..

2. Lotnik421 Xbox One

3. rusieknh

rusieknh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    jest bardzo male prawdopodobienstwo wystapienia tych usterek.tylko musisz miec dobre chlodzenie.to jest najwazniejsza rzecz.

4. nightmoon90

nightmoon90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Murzynowo
    Jasper ma to do siebie, że to jest poprawiona wersja i najczęściej jest robiona w technologi 65nm.

Jeśli data produkcji się pokrywa z tą, którą podałeś (2009-5-8), prawdopodobieństwo wystąpienia ring of death jest na prawdę znikome.

Ja swojego Jasper'a z sierpnia br. używałem dosłownie miesiąc ale zauważyłem jedną bardzo ważną rzecz, praktycznie w ogóle się nie grzeje w porównaniu do przednika.

Aktualnie mam Jasper'a z lipca br. i jest podobnie tzn. wszystko jest jak najbardziej OK!

A co do błędów typu E74 to może wystąpić ale nie musi. W tej kwesti nie mam zbyt wielkiego doświadczenia, więc nie chcę się wypowiadać i wprowadzać Cię w błąd. : )

5. Masownik

Masownik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wziaść $$?
    ok dzieki wielkie blad 74 to bad przegrzewania sie tam czegos...
    dokladnie to jest Jasper z Data produkcji 2009-(5-8)
    xboxy 360 z HDMI wykonane w nowej technologi 2x65nm (JASPER)
    wiec nie powinny wyskoczyc bledy typu E74 ani zadne diodowe kaszany??
    i czy lepiej postawic go w pionie czy w poziomie podczas grania

6. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Nie wyskoczą ci 3 diody chyba że postawisz go między książkami uciśniętego z każdej strony za kaloryferem i będziesz grał 24/7. A co do stawiania xbox'a jak chcesz ale lepiej prezentuje się stojąc.

Wczytywanie...

Poleć forum