1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 : Jasper?!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sloniu, Październik 31, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witajcie :D
    mam problem. Mianowicie przymierzam się do zakupu Xbox360 premium 60 GB. Ale raczej kupie Jaspera, bo ma GPU I CPU w 65nm więc bedzie oszczędniejszy. Lecz mam pewne pytanie. Na forum znalazłem coś takiego:
    "Xboxy 360 z "Jasper'em" juz pojawily sie na aukcjach internetowych.

GPU I CPU sa wykonane w technologii 65 nm,dzięki czemu zarowno zuzycie pradu jak i emsija halasu/ciepla obnizyla sie.

Nowe Jaspery rozpoznac mozna po:
    -dacie produkcji (MFR) August 6, 2008, Lot 8031 i wyżej,oraz Team CSON."
    W Saturnie widziałem Arcade'y i premiumy 60 GB i na pudełku był LOT:8038
    Czy to jest jasper?

2. Lotnik421 Xbox One

3. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Xbox360 : Jasper?!

Na necie znalazłem podobną informacje, ale jeszcze na żadnym forum nie widziałem "rozebranego" Jaspera :) Do momentu aż go zobaczę twierdze że go nie ma :p

4. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38

Jasper'a jeszcze nie ma więc jak chcesz kupić konsolę z GPU 65nm musisz jeszcze trochę poczekać. Świąteczne zestawy powinny juz mieć nowe GPU, ale czy tak będzie to tylko MS wie. ::)

5. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Jak ja widziałem JEDNEGO arcade'a z LOT:8038 i Team CSON... Co to wtedy za xbox jest? FalcXenoSephyroJesper?? :p .

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum