1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 - kilka pytań

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez hunter999, Lipiec 17, 2011.

1. hunter999

hunter999 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam kilka pytań na które oczekuję odpowiedzi.
    1. Czy jak kupię nowego xboxa 360 slim 4gb to muszę robić jakieś konto, czy coś takiego bo wiem że żeby grać w multiplayer to trzeba zrobić konto a żeby grać singleplayer?
    2. Czu dużo osób gra w Assassin's Creed Brotherhood na xbox live, bo zamierzam sobie kupić?
    3. Do czego służą Microsoft Poinst sprzedawane np: na allegro?

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    1.jak kupisz slima to musisz zalozyc tylko profil i zakonczyc cala rejestracje tego konta + trzeba miec wykupionego golda chyba ze konsola jest nowa to ma 3miechy free
    2.odnosnie assasina troszke ludzi w to gra zalezy od pory dnia lepiej sie z kims na gre zgadac
    3.punkty sa do kupowania dcl gier na żadanie i innych roznych gier arcade itd

4. hunter999

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    2. ja kupiłem assasina i grałem na pc to mało osób gra długo trzeba czekać na start gry
    3. Czyli jak kupię 1000punktów na allegro za 60zł to wpisuje tam jakiś kod na swoje konto i mogę za to ściągnąć grę ze strony xboxa? A możesz podać tą stronę zobaczył bym co tam mają.

Mam jeszcze takie pytanko co myślicie o tym xboxie z Netii bo właśnie stamtąd będę go miał?

5. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    na xboxie jest podobnie gralem w to .lepiej sie z ludzmi na gre umawiac np z forum lub kolegami.
    ja mam netie 8mbitow bardzo dobrze sie gra o ile sie wybiera ludzi z dobrym laczem.
    z tego co pamietam te punkty z allegro ta sa konta gotowe co jak kupisz login i haslo. i sa z nimi problemy znikajace punkty i za 1000 punktow na xbox live za duzo nie kupisz. i za punkty tylko z live mozna cos kupic

6. hunter999

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A gdzie mogę kupić bezpiecznie punkty możesz podać stronkę, i jakie gry polecasz?

7. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    najlepiej od ms to 100% bezpieczne. a tak na forum ludzie sprzedaja tez.z tego co widze to slim nie przerobiony bedzie i do orginalow? jak tak to polecam gry typu nonjtag. i takie gry z live sa od 4000-6000 i wymagaja dysku lub pena w xboxie
    i zawartosc live sobie tutaj mozesz przejrzec http://www.xbox.com/pl-PL/ mozna sobie konto zalozyc tez ktore na xboxie bedzie dzialac

8. hunter999

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsola będzie oryginalny w promocji od Netii.

9. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    wiedz ze bedziesz mial tam najnowszy naped i obecnie jej nie przerobisz .i polecam ci gry typu nonjtag czyli gry ktore wymagaja stale podlaczenia do xbox live i nie wymagaja przerobionej konsoli sa ta gry co prawda nie premierowe ale tak z 3-6miesiecy po premierze . a strona stad sciagac Forum Wielotematyczne - dyskusje, rozmowy na poziomie! :: Strona Główna XBox360 | GOD :: UnionPeer.org :: XBox360 | GOD :: UnionPeer.org ::

Wczytywanie...

Poleć forum