1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 + Laptop, prośba o radę.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Achiiim, Grudzień 29, 2010.

1. Achiiim

Achiiim Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    Z tego co poczytałem możliwe jest podpięcie x' do laptopa żeby odbierać tak obraz, tylko za pomocą tunera TV.
    I teraz prosiłbym o radę kogoś kto się zna czy taki tuner Tuner grabber TV BOX analog cyfra Video FM USB 2.0 (1387880967) - Aukcje internetowe Allegro
    byłby dobry, a jeżeli nie to jaki (najchętniej bym prosił link z allegro, ale obejdzie się ;)

Liczę na jakąś odpowiedź i o rozwagę bo to mój pierwszy post i nie muszę się specjalnie znać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Zapomnij zeby takie pudełeczko dalo ci dobrej jakosci obraz nie dosc ze to totalny no name z chin to jakosc obrazu na nim moze byc wrecz fatalna, tu by trzeba kupic tuner tv najlepiej z wejscie HDMI ale takowy tani nie jest

Juz lepiej kup uzywany monitor z wejsciem DVI lub HDMI

4. Achiiim

Achiiim Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    Też cos myślałem o monitorze na początku , ale stwierdziłem że nie będzie tak źle przez taki tuner.
    No dobra, poczekam, może jeszcze ktoś cos doradzi.

Edit. Z resztą super jakości obrazu nie wymagam, póki co zadowoliłbym się obrazem jak te choćby z eurozłącza.

5. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Znaczy co powie ze to pudełeczko to wysokiej jakosci karta tv i co ci to da jak kupisz i obraz bedzie do niczego ?
    Za darmo nic nie ma i nie kupisz dobrej jakosci urządzenia za tak marne pieniadze

6. Achiiim

Achiiim Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    Nie chodziło mi że czekam aż ktoś powie że to jest cudowne, tylko ze może poda jakiś inny pomysł.
    Jak pisałem, nie wymagam wysokiej jakości obrazu.

7. Hosee

Hosee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja ci poradze tak jak kolega u góry! Kup monitor z wejściem HDMI/DVI

8. Achiiim

Achiiim Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: