1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 live konfiguracja ???

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez christoff, Listopad 12, 2011.

1. christoff

christoff Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Kupilem nowego X360 Elite i chce go podłączyć do neta. Nie posiadam routera, modemu tylko mam kabel z netem. Net jest z firmy Homenet B-stok. To jest moja 2 konsola, pierwszą udało mi się skonfigurować ale to było 2,5 roku temu i mialem neta od innego dostawcy.
    Połączenie polegało na tym, że mogłem albo grać na live albo siedzieć na necie (w kompie). I właśnie o takie połączeniu mi chodzi.!
    Zakopałem się - nie pamiętam
    czy do konfiguracji xboxa muszę podłączyć przez sieciówkę do laptopa i dopwero wtedy konfigurować?
    Czy w kompie musi wyświetlić się sieciówka z Xboxa??? do konfiguracji
    Czy może mój dostawca internetu skutecznie mnie blokuje ??

Jak ktoś ma troche czasu, chęci i nerów niech cos napisze, opisze, podeśle link do jakiegos gotowca, podpowie.
    Pozdrawiam Krzysiek

2. Lotnik421 Xbox One

3. Grantone PL

Grantone PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn
    Używanie komputera do łączenia konsoli Xbox 360 z usługą Xbox LIVE - Xbox.com

Tutaj masz konfiguracje poprzez podłączenie kabla Dostawca-->Laptop--> Xbox Live. Możesz zrobic tak że net będzie i na kompie i na konsoli :)

Wczytywanie...

Poleć forum