1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 LT 2.0 dash 16537 a xbox live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ozza97, Grudzień 8, 2013.

1. ozza97

ozza97 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mielec
    Witam,
    mam x360 falcona z 2008 roku, przerobiony 2 lata temu na LT 2.0, wszystkie gry nowe mam z topologią więc szkoda mi nagrywać od nowa na lt3.0 i do tego update'ować firmware napędu. Dash mam 16537. aktualizowany z xbl bo diablo 3 po update z płyty do 16202 pokazywało ze płyta nieobsługiwana. Zaryzykowałem podpięłem zaktualizowało, diablo 3 gta5 i wszystko inne co miałem śmiga bez problemu. Chciałbym sobie popykać przez tydzień na feriach na xbl - za 5zł jest na allegro 14 dni gold trial. Czy mogę śmiało podłączyć do neta i grać ? Podobno bany nie lecą ostatnio, tylko czy mi nie wpadnie jakiś cichy update przez którego potem nawet offline nie będą chciały mi żadne nowe gry odpalić. Zależy mi głownie na online gta5, cod ghosts, bf4 i forza 4.
    Z góry dzięki wszystkim za odpowiedz :friendly_wink:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    ja wczoraj pierwszy raz grałem na xbl ale mam lt 3.0 i bana nie dostałem , założyłem sobie nowy profil i dostałem na 30 dni golda za darmo :) , także radzę ci nie kupować na allegro skoro masz zamiar pograć tylko przez ferie :)

Wczytywanie...

Poleć forum