1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox360 mediacentrem?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez kielbasa, Luty 1, 2009.

1. kielbasa

kielbasa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, w sumie to nie za bardzo wiem gdzie umiescic taki temat.Więc umiesciłem tutaj.Bo od paru ładnych tygodni ,a nawet miesięcy , nie zabardzo wiem na czym oglądać filmy!!!!!!,niby głupi problem,ale zauważyłem ,że dosyc sporo ludzi ma ten sam problem.Kiedyś do filmów wystarczał jakis stary celeron i było si (że o pierwszym ixsie nie wspomne:) ) A teraz??? Era hd
    zabija powoli przyjemnośc oglądania ,bo zamiast obejrzyc sobie swobodnie film zastanawiam sie czy mój sprzet pociagnie dany film!!!!!!
    Dlatego pomysllałem o xboxsie360 ,boo przeciesz mozliwosci ma spore!!!!!!!
    A wogule nie są wykorzystywane!!!!!!!!! Dlaczego????
    Ps co tak naprawdę wiemy o mozliwosciach 360 jako mediacentra????
    Divx/Xvid ,wmv napewno,.....i reszta same plotki????

2. Lotnik421 Xbox One

3. lynor91

lynor91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Komputer i Xbox muszą być polączone (np przed router).

Już ci tłumaczę (xbox musi być włączony):
    a)aktualizujesz Media Playera na kompie (dotyczy XP)
    b)na Media Playerze wchodzisz w Biblioteka/Udostępnianie multimediów
    c)zaznaczasz udostępnij multimedia i OK
    d)zaznaczasz to samo w nowym okienku, czekasz aż się pojawi ikona Xboxa, zaznaczasz i klikasz zezwalaj
    e)wchodzisz w ustawienia, zaznaczasz zdjęcia, muzyka, filmy i wybierasz swoją nazwę komputera (powiedzmy kielbasa)

Na Media Playerze - biblioteka/dodaj multimedia (czy jakoś tak) zaznacz foldery osobiste i foldery do których mam dostęp.

Na xboxie wchodzisz na główny inftejs
    a) wchodzisz w moja muzyka/filmy/zdjęcia (czy obrazy nie pamiętam).
    b) na liście szukasz nazwy swojego kompa (u mnie na końcu)
    c) odtwarzasz pliki które cię interesują
    d) dziękujesz lynorowi ;)

Na pewno odtwarza MPG - jak masz inny format - polecam Total Video Converter

Wczytywanie...

Poleć forum