1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 na części ( płyta główna, dysk 120GB, zasilacz, naped Benq, pad))

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez czareklos, Styczeń 23, 2010.

1. czareklos

czareklos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moja konsola wyświetla mi błąd 0020 dlatego postanowiłem sprzedać ją na części. Xbox wersja Arcade z HDMI.
    Już wcześniej xbox załapał roda i naprawiłem konsolę "domowymi metodami" w tym wypadku X-Clampem. Konsola pochodziła 3 miesiące. Ostatnio grałem na niej tydzień temu. Dzisiaj ją włączyłem to pojawił się błąd 0020. Konsolę mam niewiele ponad rok. Więc co mam na sprzedaż:
    - płyta główna uszkodzona - cena do uzgodnienia
    - oryginalny zasilacz - 70 zł, ale mogę się targować
    - nieoryginalny dysk 120 Gb bez obudowy, ale z tasiemką ( mam go od 5 miesięcy, wystarczy go sformatować w konsoli i jest jak nowy) - 120 zł
    - napęd Benq przerobiony ixtreme 1.61 - cena do uzgodnienia
    - pad - 60 zł
    - mam jeszcze obudowę, w której wycięta jest tylko kratka aby polepszyć chłodzenie - cena do uzgodnienia

chętnie wyślę jakiekolwiek zdjęcia

Proszę się ze mną kontaktować na e-maila : czareklos@o2.pl

Wczytywanie...

Poleć forum