1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 - nagrywanie gry z komentarzem i okienkiem z kamery

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez boru, Lipiec 24, 2016.

1. boru

boru Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam Xboxa360. Proszę o poradę w jaki sposób można nagrać film z gry w taki sposób aby na filmie był słyszalny mój komentarz oraz widoczny w małym okienku obraz z kamerki skierowanej na mnie (czyli poprostu aby widziany i słyszany był komentator.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja bym to zrobił za pomocą grabbera + lustrzanka/kamera sportowa czy nawet smartphone, następnie nałożył obrazy na siebie program od sony albo adobe + synchronizacja.

4. boru

boru Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    o jakim graberze mówisz? chodzi o podłączenie xboxa przez grabbera do komputera i osobno nagranie przez np. smartfona skierowanego na komentatora? mam kamerke internetową wiec moze ją podlaczyc do komputera i nagrywac komentatora?

a nie mozna w jakis sposob wykorzystac kinecta z xboxa i podlaczyc xboxa do komputera?

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kinecta można z tego co wiem podłączyć do pc i używać jak kamerki internetowej.

6. boru

boru Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    poszperałem tu i owdzie i znalazlem taki schemat:
    http://images.gametrade.pl/system/p...ark/easycap-nagrywanie-gier-playstation-3.jpg
    czyli powyzsze moge zastosowac na nagrania gry na komputer.

Teraz kwestia nagrania komentatora:
    - z tego co rozumiem, jak bede nagrywal gre w powyzszsy sposob to nie jestem juz w stanie wykorzystac tego samego komputera do nagrania komentatora na audio i video - czyli musze nagrywac to osobno? CZy może rownologle mozna odpalic kamerke internetową podpieta do komputerai mikrofon? jak go podlaczyc skoro juz wejscie audio jest zajete prze ta przejsciowke audio to minijack?

- jezeli dobrze to rozumiem, to musze osobnym sprzetem nagrac komentatora i wtedy nałożyc jedno nagranie na drugie i zsynchronizowac?

Wczytywanie...

Poleć forum