1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 Nagrywanie zbyt dużych plików.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Smc180, Lipiec 17, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Smc180

Smc180 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć, pobrałem ostatnio NBA2k14, które waży 7,77GB i po rozpakowaniu tego na dysku zajmuje powyżej 8,5GB.Nagrywam wszystkie moje gry IMGBurnem na płyty 8,5 GB (największa pojemność) i właśnie tutaj pojawia się problem, w jaki sposób nagrać tą grę na moją kupioną płytkę skoro, waży więcej niż pojemność tej płyty ? Czy da się to jakoś zrobić?, od razu mówie, że iHas mnie nie interesuje w zakupie.Pytam tylko, ponieważ jestem ciekaw czy jest jakiś sposób, aby zmieścić grę na tej płycie. Z góry dzięki za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Używaj opcji 'SZUKAJ', zanim o coś zapytasz... Takie tematy były tysiące razy.
    Nagrasz to bez Ihasa, w IMGBurn przed nagraniem po prostu naciśniesz TrunCate.
    A jaką masz wersje LT (przeróbki) ? Musisz mieć LT 2.0 lub 3.0 żeby gra odpaliła.

4. Smc180

Smc180 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przepraszam, szukałem podobnego problemu, być może poprostu coś przeoczyłem.Mam LT 2.0, czyli mówisz, że jeśli zaznaczę tą opcje w IMGburnie, to płyta pomimo tego co napisałem, powinna się nagrać tak ?

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
  6. Smc180

Smc180 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jeszcze jedno pytanie, czy przepuszczenie gry przez abgx zmniejszy jej rozmiar? ponieważ plik wciąż ma ponad 8,5 GB i przy uruchamianiu wypalania pojawił się komunikat, że brakuje miejsca.

7. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    Abgx nie zmniejszy rozmiar obrazu

Wysłane z mojego LT15i za pomocą Tapatalk 2

8. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Pisałem że będzie komunikat, wybierz opcje TrunCate.
    Oczywiście zapoznałeś się z poradnikiem i zmieniłeś topologię na LT2.0 ?

9. Smc180

Smc180 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po ponownej próbie według poradnika, udało mi się nagrać grę, wszystko dobrze śmiga. Dziękuje Bardzo za pomoc. Temat można zamknąć.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum