1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox360 nie odpala

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez fitness, Luty 14, 2015.

1. fitness

fitness Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    335
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Żywiec
    Siemanko mam dziwny problem mianowicie dzisiaj chciałem odpalić swoją konsole x360 slim rgh klikam na przycisk,,power,, dźwięk kliknięcia jest konsola nie odpala to samo jest z tacką dźwięk kliknięcia jest a nic się nie dzieje o co kaman ? dodam że przedwczoraj działała bez problemu :) z góry dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    Moze byc kilka przyczyn. Moduł rf, taśma, mostek....
    Bez rozbiorki raczej ciężko cos powiedziec

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka

4. fitness

fitness Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    335
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Żywiec
    Podpinałem konsole delikatnie ją zacząłem obracać i czuje jak by tam jakaś śrubeczka latała :/ hmm ale od czego jak przed wczoraj normalnie wszystko działało no chyba że w tym brała udział moja żona :D jak byłem w pracy

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To nie srubka a czujnik położenia. Jak kolega wyżej trzeba rozebrać, problem może być drobnostka. Jak okablowanie rgh wysypana pamięć nand, chip, lub mostek procesor.

Wczytywanie...

Poleć forum