1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 nie startuje po wyjęciu dysku

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez okatse, Styczeń 19, 2014.

1. okatse

okatse Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam dwie konsole 360 (starsza i nowa). W obu dyski 500Gb- jeden pełny gier drugi pusty. W obu RGH. Obie sprawne. Wyjąłem dysk z starszej włożyłem do nowszej w celu uruchomienia jakiejś gry. Konsola zawiesza się na (pokazuje się logo xbox i zwiecha). Wyjąłem dysk i spowrotem do starszej konsoli - i działa. Na starszej konsoli działają oba dyski. A na nowszej żaden. Oczywiści przed zabawą dyskami nowa konsola uruchamiała się poprawnie (fsd startował). Skoro na starszej oba dyski startują - to czemu na nowszej przestało ?

Jeśli wymę dysk na nowej konsoli - konsola wstaje - jak tylko włożę dysk - zawiesza sie na logo xbox

Hym - włożyłem pendriva - zwykły pusty pen - i FSD odpalił sie normalnie - o co chodzi - już nic nie kumam

Eh - okazało się że pokićkały się ścieżki do katalogów - poprawiłem i działa
    Post do zamknięcia

Wczytywanie...

Poleć forum