1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 ONLINE Pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adi61, Luty 6, 2011.

1. adi61

adi61 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam dziś podłączyłem xboxa 360 do XBLw celu sciagniecia kodekow, lecz nie grałem w zadną grę online ani nie zamierzam i tu nasuwa się pytanie jeśli będę korzystał z XBL np do sciagania dem itd mogę dostać bana ? moja przerobka to iXtreme 1.6, bynajmniej mi się wydaje że moglbym dostac jedynie bana podczas gry online na przerobionej konsoli. Dzięki z góry za pomoc.
    PS. żeby nie zakładać nowego tematu, czy mogę sciągać kopie gier z xbox360iso.com ?? i czy każdej będę mógł nadać odpowiedni wave dla mojej przeróbki iXtreme 1.6 bodajrze to był 2 albo 3 wave.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kacper4601

kacper4601 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdynia
    Nie bana mozesz dostać w każdej chwili :( Nawet jeśli nie będziesz grał online. Przykro mi :D

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    A na iXtreme 1.6 jest bardzo niebezpiecznie siedzieć w necie bo MS "umie" ją wykrywać :) Wgraj LT+ i będziesz mógł śmigać z 99% pewności że nie dostaniesz bana

5. adi61

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    okej dzięki, a znacie moze kogoś dobrego kto by mi wgrał LT 1.1+ w białymstoku ??
    PS.
    1.czy mogę sciągać kopie gier z xbox360iso.com ?? i czy każdej będę mógł nadać odpowiedni wave dla mojej przeróbki iXtreme 1.6 bodajrze to był 2 albo 3 wave.
    2.
    podłączyłem xbox360 przerobiony iXtreme 1.6 do internetu i sciągnąłem kodeki żeby oglądać filmy avi oraz jedno demo gry, to konsola może być oflagowana czy nie ? bo jeśli jest oflagowana to chyba przerabianie na lt 1.1+ nie ma sensu

6. dontd

dontd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeżeli zostałeś oflagowany no to ban masz pewny (prędzej czy później po podłączeniu do XBL), a LT+ pozwoli ci na odpalenie gier z AP25.

7. adi61

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @UP wcale mi nie pomogłeś, Tylko raz podlaczylem konsole do internetu.

8. Rooob3

Rooob3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    1. Tak, tak
    2. Może a nie musi najlepiej to sprawdź, programem xvall wtedy będziesz w 100% pewien ;).

Wiem ze któreś oprogramowanie usuwało oflagowanie ;P gdzieś czytałem ale to chyba nie było LT+ ;).

Wczytywanie...

Poleć forum