1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX360 - opłaca się?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kabattiera, Grudzień 6, 2009.

1. kabattiera

kabattiera Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bremen
    witam czy oplaca sie brac ta konsolke? gry sa dosc drogie do niej (70euro mieszkam w DE) i nie wiem co robic w sumie... i czy oplaca sie przerabiac ta konsole?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kisiel1994

Kisiel1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Swiebodzin
    każdy na forum będzie Ci mówił "BIERZ!"
    jak przerobisz dostaniesz BANA

4. Diuran

Diuran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skawina
    70 Euro za gre!!!... masakra:D, lepiej sprowadzac z polski^^, a co to opłacalności, oczywiście że się opłaca przerabiać, gry sobie możesz sam sciągać oraz nagrywać, poczytaj o tym na forum, lub w google, jezeli się wachasz miedzy PS3, a X360, ten temat juz byl wiercony tysiące razy, tak że poraz kolejny to pisać to udręka:), ja ci mowie ze swojej opini, ze oplaca sie przerobic, teraz wejdzie Nowy Firmware LT, tak ze :D, Eldorado dla posiadaczy LiteOnow:d

co ty wogóle mowisz, jeżeli kupi nowego xboxa, to niech poczeka z przerobieniem do wejscia nowego firmware, a pozatym bana dostanie nie dostanie to jest loteria, wyrwie go tylko wtedy jak na live bedzie grał, a pozatym fala banów juz minela:D, tak ze na nast czekamy dopiero na next jesień:D:D, jezeli gra ostroznie, czyli nie pocina w gry przed premiera, itd to jego szanse na bana maleją

5. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Nie przerabiaj konsoli. Ja kiedyś przerobiłem i żałowałem, więc wczoraj wgrałem orginalny FW i kupiłem gry i gram na live (inny profil niż podałem na forum).

70 euro to rzeczywiście nie mało jak na gry na x. Chyba że mówisz o nowościach to co innego. Zawsze możesz sprowadzać gry z polski lub wymieniać, które masz w odpowiednich punktach.

6. Benko

Benko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pewnie że sie opłac brać x`a tyko jak go przerobisz nie masz dostępu usługi live dlatego nie mam przeróbki a gry od kolegów porzyczam.

7. CasperPL

CasperPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Babimost
    Nie da końca ,jest jeszcze dalej fali banów.

Nie warto przeróbki konsole.
    Jeżeli masz przeróbka może dostaniesz bana konsole i wygasanie gwarancji MS.
    Jak chcesz przez LIVE i bez przeróbka, kupisz oryginalny gier :)

pozdrQ

8. Diuran

Diuran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skawina
    wy ludize mowice ze jak przerobi to odraazu bana dostanie, niekoniecznie, poczekajmy na nowy fw, ktory bedzie chronil przez jakis czas od bana okolo roku

9. Respev

Respev Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
    70 euro to dla Ciebie dużo? Dla polaka mieszkającego w Polsce tak, ale nie w Niemczech, gdzie średnia płaca jest 4-5 razy wyższa niż w Polsce -,-' Poza tym pytanie jest kretynizmem samym w sobie. Dlaczego? Śpieszę z tłumaczeniem. Spytaj księdza, czy warto wierzyć w Boga lub nauczyciela chemii czy warto się uczyć tego przedmiotu. A teraz znajdź odniesienie do swojego pytania i do tematyki tego forum. Przecież to jest jasne, że na forum o:

- ...Xboksie będą wszyscy doradzać Xboksa, a odradzać PS3.
    - ...PS3 wszyscy będą wychwalać PS3, a odradzać Xboksa.
    - ...PC wszyscy wychwalają PC, a odradzają konsole.

@down - ładna historyjka, ale co nas to obchodzi?

10. FokuSmok.

FokuSmok. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Podziemie.
    Ja kupiłem na allegro przerobioną konsole z iXem 1.61 . Sprzedawca daje 3 letnią gwarancje na to ze konsola nie dostanie rroda :)
    Kupiłem przerobioną poniewaz nie mam mozliwosci grania na live i moge sobie ściągac gry z internetu :)

11. kabattiera

kabattiera Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bremen
    ty dobra ale mnie nie pobij co? a kretynizmem samym w sobie jest twoj post a szczegolnie to "tlumaczenie".

12. piksol

piksol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Miasto biznesu
    Sorry ale twoja analogia to jest z **** wzięta.

13. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Każdy Ci tutaj poleci Xboxa... Wg mnie warto ale zastanów się co jest priorytetami itp..

W DE nie ma pensji wcale tak dużej (4x większej na pewno nie) - wiem to z doświadczenia

Co do gier to faktycznie lepiej zamawiać w PL

Temat wywalam bo robicie śmietnik i znów kłótnia oryginały vs piraty...

Wczytywanie...

Poleć forum