1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 Parę pytań.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez razor91, Luty 22, 2013.

1. razor91

razor91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam mam parę pytań dotyczących zakupionej konsoli:

1. Jaka to wersja Xboxa? (Chodzi mi też o to czy jest to ARCADE,ELITE itp). Sprzedający zapewniał, że to JASPER ale wole jeszcze was zapytać dla pewności, dostałem do niego zasilacz 175W dysk 60GB. Oto zdjęcia konsoli: Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting , Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

2. Sprawa dotyczy pracy konsoli a mianowicie samego napędu otóż podczas włączenia konsolki słychać charakterystyczne chwilowe mielenie w napędzie co zresztą słychać na początku filmiku który zamieściłem abyście mogli ocenić czy to normalne czy też nie, druga sprawa to dziwne trzaski i charczenie w napędzie podczas grania(oczywiście trzaski nie występują cały czas ale co jakąś chwile, coś tam mieli co jest trochę irytujące gdyż nie wiem czy jest to problem napędu czy też normalna sprawa) w gry z płyt. Oto filmik: WRZUTA - Voice

3. Ostatni problem mam z nagrywaniem gier otóż nagrywam gry niby wszystko ładnie pięknie z płyt chodzą bez problemu ale nie da się ich zainstalować na dysk a nawet jak się już uda to po chwili się wyłączają i wyskakuje problem z przeczyszczeniem płytki ściereczką. Oczywiście mam parę gierek z xgd2 i normalnie się instalują i gram z dysku ale już z xgd3 jest problem z instalacją.

Za wyczerpującą odpowiedź stawiam piwko :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1 Jasper na 100% dysk 60 więc Arcade bo i tacka srebrna.
    2 Normalne
    3 XGD3 tylko na IHAS`ie i się zainstalują jak nagrasz kopie 1:1 czyli w 100% ( do tego weryfikacja w IMGBURN )

1 osoba to lubi.
  4. razor91

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A powiedz mi jeszcze czy program Burner max payload tool v0.15 jest tylko pod ihas'a? Pytam bo sprzedający polecił mi nagrywać gry z pomocą tego programu(zapewnił, że nagrywając w ten sposób zainstaluje każdą grę na dysk) lecz nie mam ihas'a a coś takiego: OPTIARC DWD RW AD-7740H i przy każdej próbie nagrania gry poprzez ten program wyskakuje mi komunikat:
    "Scanning: D:\ [Optiarc DVD RW AD-7740H 1.V0]
    Scanning failed!
    Will try matching for known write only drives..
    BurnerMAX not enabled, YET ! " Wszystko robię według zaleceń programu.

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Sprawdzasz z czysta plytą w nagrywarce? jeśli tak to program nie obsługuje Twojej nagrywarki wiec pozostaje ihas.

6. razor91

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Tak wszystko robię tak jak trzeba z pustą płytką(VERBATIM) w napędzie.

7. razor91

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    OK dzięki za informacje :) Jeżeli ktoś ma coś jeszcze do dodania to bardzo proszę nie wstydzić się :D

8. ziomal666v

ziomal666v Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak to jasper na 200% moj został wyprodukowany 12 dni później, też 175W ;]

Wczytywanie...

Poleć forum