1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360--->PC za pomocą wifi.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez michal.bylewski, Sierpień 7, 2010.

1. michal.bylewski

michal.bylewski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    na początek chciałem zaznaczyć, że to mój pierwszy post na forum, wiec proszę o wyrozumiałość.
    Chciałbym się dowiedzieć jak podłączyć laptopa do Xbox360 poprzez sieć bezprzewodową. Na forum jest dużo informacji na temat połączenia po kablu, ale trudno uzyskać info na temat innego rodzaju połączenia. Laptop jak i Xbox podłączone są bezprzewodowo do internetu poprzez router wifi Thomson. Na laptopie mam Windows 7 64bit. Udało mi się uzyskać połączenie poprzez Windows Media Center, ale szybkość odczytu danych z dysku komputera pozostawia wiele do życzenie (czytaj: nie da się pracować) Xbox ma zacinki, czeka się w nieskończoność na odczyt bibliotek itp. Na laptopie zrobiłem wyjątki w Firewallu, ale problem dalej istnieje.
    Czy jest może jakaś możliwość na poprawienie szybkości transmisji danych pomiędzy urządzeniami? Jeżeli nie, to czy istnieje inny sposób na podłączenie PC i Xbox bezprzewodowo?
    Z menu głównego konsoli z Bibliotece muzyki i filmów widzę laptopa jednak po próbie wejścia mam komunikat: "Nie można połączyć. Upewnij się, że aktywowano konsole w komputerze". Jak aktywować więc konsole w PC i jakiego programu użyć?
    Z góry dziękuje za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shakedown

Shakedown Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Windows Media Connect

4. michal.bylewski

michal.bylewski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki. Udało mi się połączyć za pomocą Windows Media Connect (w wersjach Media Player powyżej 11 jest on w standardzie i można go aktywować z podmenu Media Sharing). Jednak problem z łączeniem się poprzez Windows Media Center dalej istnieje - Xbox traci połączenie i wszystko trwa w nieskończoność.
    Czy ma ktoś jakiś pomysł jak usprawnić to połączenie?
    Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum