1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 - PL Patch dla konsolowców

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez labamba63, Wrzesień 21, 2012.

1. labamba63

labamba63 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    86
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam,
    Na wstępie nie wiem czy to odpowiedni dział dla tego tematu, jeżeli nie to bardzo przepraszam i proszę o przeniesienie.
    Moim marzeniem jest, aby konsolowcy (użytkownicy x360) mogli otrzymać takie patche jak w przypadku PC wydawane np. przez PESEdit. PC ma bardzo dużo patchów wydawane są ok. 1 na miesiąc, już teraz przed premierą PES2013 dostępny był już patch do oficjalnej wersji, który zawierał aktualne stroje i składy. Chciałbym, aby tak dobry, solidny patch ze zmianą strojów, aktualizacją drużyn wychodził chociaż co 4/5 miesięcy (czyli byłyby to ok. 2 patche do wersji PES2014), ale to byłoby już coś. Nie oszukujmy się Konami się nie postarało mimo, że wydało grę po okienku transferowym to składy i stroje są nieaktualne i już wymagają poprawek.

A więc chciałbym stworzyć patch do x360 (nie będzie to OF, lecz "patch") oznacza to, że gracze będą mieli możliwość zagrania tylko na przerobionych konsolach (niestety na oryginalnej nie będzie to możliwe na dzień obecny) typu RGH/JTAG.

Niestety sam nie podołam zadaniu, lecz widzę, że są już ludzie równie ambitni jak ja. Jeżeli ktoś jest zainteresowany pomocą przy pracach to proszę sie tutaj podpisać (co chciałbyś robić) lub jakoś ze mną skontaktować.

Będę potrzebował takich ludzi jak:
    - grafik człowiek od tworzenia strojów (bedziemy mogli część zgarniać od innych patchow) (praca na PC)
    - człowiek, który będzie mógł przeprowadzić transfery (zna aktualne składy drużyny)
    - człowiek, znający się na rgh i programach do edycji .iso bedzie mi pomagał
    - osoby ambitne znające j. angielski do tworzenia spolszczeni i innych

Co wy na ten pomysł podoba sie wam? chcielibyscie ujrzec patcha na xbox360 do pes2013

2. Lotnik421 Xbox One

3. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    Pomysł jak najbardziej dobry :) Ale czy nie lepiej kupić w sklepie oryginał w polskiej wersji językowej i za pomocą usługi xbox live pobrać aktualizacje składów i cieszyć sie grą, zamiast że tak powiem okradać firmę konami z ciężkiej pracy jaką włożyli w zaprojektowanie gry.

4. strashak

strashak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jezeli Ten watek sie rozwinie i bedziecie dzialac to powiem jedno. Pirat to nie leń i ignorant. Pirat to nie osoba, ktora kradziez wytlumaczy sobie kazdym argumentem. Twoja inicjatywa bedzie wymagala pracy. Trzymam kciuki za was. Piratow zwlaszcza z takimi argumentami jak tu na forum nie trawie, ale dzialajcie i pokazcie, ze i Wy mozecie pracowac jak programisci. Kradziez to kradziez, ale w tym przypadku ja to widze w szerszej perspektywie.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

5. krzysiekao14

krzysiekao14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Po primo pes nie jest po polsku. Ja mógłbym pomoc w tlumaczeniu.

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2

6. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX

No i tymi 18 linijkami poematu za przeproszeniem kupe wniosłeś, oprócz tego że mnie nie lubisz (trawisz, whatever) :)

Do autora: A w czym chcesz zrobić tego patcha? Wiesz w ogóle na co (i z czym ) sie porywasz?
    Ja oczywiście chętnie pomogę- z RGH i sprawami iso.
    Bo tłumaczyć mi sie nie chcę.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

7. labamba63

Polubienia:
    86
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeżeli byłaby możliwość robienia tego na oryginale to bym tego nie robił na JTAG/RGH
    pobierajac aktualizujesz sklady a nie calego pes'a ;) ja mam troszke ambitniejszy projekt, na xbla spolszczenia nie znajdziesz.

@#DOG29
    Niestety co do xbox360 jeszcze nie wiem czy podołam temu zadaniu (musze rozpakowac iso i obejrzec całą strukture - chodzi o to jak ona bedzie sie bardzo roznic z tego pc) lecz na pesie juz sie troche znam dlatego szkam ludzi, ktorzy beda w stanie mi pomoc

8. krzysiekao14

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Pliki się nie roznia ale jeśli będziesz chciał je podmienic gra na konsoli nie ruszy.

9. labamba63

Polubienia:
    86
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @krzysiekao14
    rozumiem, że mówisz tu o zgodności CRC, ale słyszałem, że i na to są sposoby.
    GTA IV można było samemu podmienić z ang. na pl
    Założę się, że i tutaj się da, lecz trzeba dobrze szukać (na polskich stronach bedzie ciezko ale na zagranicznych...)

10. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Ja myśle że pliki gry są "ugotowane" i bez narzędzi od Konami nic z nimi nie zrobisz :)

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

11. krzysiekao14

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Tutaj masz rację, próbowałem edytowac plik jezykowy na ps3, jednakze program którym to robiłem nie był w stanie tego zapisać.

12. labamba63

Polubienia:
    86
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A to, akurat pesowcy już pracują nad narzędziami do edycji plików:
    wyszedł już PES 2013 Ultimate Editor Version 5.3.3 ale tam są ponoć jakieś problemy, a dziś koło 21-22 ma wyjść program pod nazwą PES 2013 Editor

13. krzysiekao14

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    A co będą w stanie ogarnąć pliki z Xboksa?.

Wczytywanie...

Poleć forum