1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox360 plus linux na laptopie

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez wojtek31, Luty 7, 2009.

1. wojtek31

wojtek31 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chełm Śląski
    Witam :)
    Nie jestem aż tak bardzo początkującym użytkownikiem tego forum, troszkę już tu krążę i szukam odpowiedzi na moje pytanie, ale nie mogę znaleźć.
    Otóż moja sytuacja jest następująca:
    mam xboxa360 u góry przy telewizorze, na dole mam lapka z zainstalowanym linux mandriva 2008.1 xtreme 2.1 :))
    Kiedyś jak miałem na lapku windowsa, po zainstalowaniu windows media playera 11 można było udostępnić na x-a filmy i inne, a teraz (chyba) nie mam takiej możliwości, bo jak niektórzy wiedzą, nie ma tu programu takiego jak wmp !!

I tutaj moje pytanie, może komuś udało się "połączyć" linuxa i xboxa w taki sposób, żeby móc oglądać filmy z kompa na x-ie??
    Może jest jakiś inny sposób?? Wyczytałem że odpowiedikiem wmp windowsowego jest amarok linuxowy, ale niestety nie da się ich połączyć... być może ja nie wiem jak.

Proszę o pomoc.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. AdrianoKrK

AdrianoKrK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    mam własnie ten sam problem :(:(