1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[XBOX360] Podłączenie Lite-on'a do PC

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez darkkatarsis, Kwiecień 1, 2009.

1. darkkatarsis

darkkatarsis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Mam tylko jedno pytanie, ale najpierw opisze sytuacji żeby nie było nieporozumień.
    Jestem posiadaczem konsoli z już wgranym i-extreme 1.5, mam także płyte z plikami Identify.bin Inquiry.bin Key.bin a także dummy.bin
    Na podstawie tych plików przygotowałem w JungleFlasher nowy firmware -> Lite_CFW.bin i umieściłem go na wcześniej przygotowanym bootowalnym pendrive z DosFlash.

Tutaj zaczyna się moje pytanie:
    Czy aby podłączyć napęd do PC wystarczy mi standardowy kabel SATA z PC (ZASILANIE ORAZ DANE) ? Czy muszę użyć kabla COM np RS232 TTL 3,3V MAX3232 4pin ?

Dziękuje z góry za każdy komentarz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. novak512

novak512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Iława/Gdańsk
    Kabel COM np RS232 jest Ci potrzebny tylko do tego, aby zczytać klucz napędu. Teraz wystarczy tylko podłączyć napęd przez kabel SATA do komputera, zasilanie dajesz z Xboxa. Tu http://www.youtube.com/watch?v=yeMWNoMWWis jest świetny tutorial jak to zrobić (jeżeli klucz już masz, pomijasz jego odczytywanie). :D

4. glizda360

glizda360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    New York
    no nieźle na pewno z tego skorzystam dzięki

Wczytywanie...

Poleć forum