1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX360 + Podwójny SPDIF

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez freeman94, Listopad 21, 2010.

1. freeman94

freeman94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Witam.
    Otóż mam problem mam konsole Xbox360 podłączoną do Amplituner z jednym wyjściem SPDIF a przed kupnem konsoli miałem podłączony do niego dekoder telewizji N i teraz chcę mieć podłączoną przez SPDIF konsole i dekoder ale w amplitunerze mam jedno SPDIF co zrobic istnieje jakaś przejściówka albo rozdzielacz?? Bardzo proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. _PlamKa_

_PlamKa_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ŁĘCZNA
    Są rozdzielacze , poszukaj w sklepie

4. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Przejściówka na COAXIAL - jak wzmak ma wejście optyczne to i takie będzie miał, najczęściej czarny lub pomarańczowy chinch, działa jakościowo i technicznie tak samo, jak SPDIF, ale łączysz zwykłym kablem(mała odległość, jak dłuższa, to kabel współosiowy) zamiast światłowodem. Na forum jest schemat takiego urządzenia. Co do rozdzielacza SPDIF to kiepska sprawa, najczęściej są mechaniczne - ręcznie 'przełącznikiem' zmieniasz źródło.

Na allegro adaptera szukaj jako COAXIAL TOSLINK, a rozgałęźnika jako TOSLINK rozgałęźnik.
    Polecam to pierwsze rozwiązanie.

5. minister

minister Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    3-city
Wczytywanie...

Poleć forum