1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 premium 20 GB HDMI z 65nm 175W oryginał

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez przemli, Sierpień 25, 2008.

1. przemli

przemli Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Jestem od niedawna użytkownikiem tego cacka.
    Sprawdziłem już parę jego funkcji łącznie z media center oraz netem z miesięcznym darmowym trialem.
    Powiem szczerze, że mam teraz dylemat bo nie wiem czy brnąć dalej w opłacanie netu GOLD live żeby mieć większe możliwości czy pójść w kierunku flashowania i poszerzać jego możliwości medialne w lanie domowym o ile jest możliwe z dostępnym na takich stronach softem. Powiem że zależy mi na tanim dostępie do gier poprzez "odpowiednie" strony i zrobieniem z Xboxa domowego centrum multimedialnego.
    Czy po z flashowaniu właśnie mogę pozbawić się takich możliwości Xboxa360 czy dopiero po flashu staje się on potworem możliwości programowych?
    Trochę odstrasza mnie to przywiązanie do obwarowań microsoftowych przy oryginale.
    Proszę o pomoc w moim dylemacie i z góry dziękuję.
    p.s. napęd powinienem mieć BENQ ponieważ xbox jest z marca tego roku
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. gangster6669

gangster6669 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mirsk
    Odp: Xbox360 premium 20 GB HDMI z 65nm 175W oryginał

Flash daje tylko (albo aż) możliwość odpalania kopi zapasowych. Reszta opcji xboxa zostaje bez zmian.

4. przemli

przemli Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

bez chyba możliwości dostępu do netu chyba tak? a jak wtedy z upgradem czyli aktualizacją jeśli chciałbym oglądać dvix xvid czy inne formaty czy soft z downloadu na to pozwala?
    pozdrawiam

5. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo

iXtreme 1.41 i masz z głowy straszek o banana na konsoli trzeba było trochę poczytać bo trochę stare info masz :D

6. przemli

przemli Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

a jeszcze jedno pytanko jaki warunek musi spełniać mój xbox ma mieć napęd BENQ tak? jeśli jest z marca tego roku (pagtrz pierwszy post) to raczej ma a jak mam sie upewnić?
    jeśli mam już z flashować ją na tego ixtrema to od czego mam zacząć i co dalej zrobić?
    a może mam już z flashowaną konsolę jak w takim przypadku to sprawdzić?
    pozdrawiam

7. mateusz_gosc

mateusz_gosc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

po pierwsze naucz się szukać po nie będziemy pisać 10 razy tego samego tutorialu w każdym temacie z osobna

bo jak nie umiesz znaleść tematu który jest tak widoczny to jak Ty chcesz flasha zrobić ?

8. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Jak masz konsole z marca to siedzi w niej BenQ i mozesz go sobie sam przeflashowac w domu-szukaj w poradnikach. iXtreme-pozwala grac offline, jak i online na "piratach" bez obawy o bana.

9. przemli

przemli Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Dzięki wielkie

Wczytywanie...

Poleć forum