1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX360 PREMIUM 20GB z e74 za 220zł

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez marcin_87, Luty 11, 2010.

1. marcin_87

marcin_87 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam

Do sprzedania mam konsole xbox 360 z błędem E74 jest to wersja Premium bez HDMI z napędem SAMSUNG (wgrany ixtreme) dyskiem twardym 20GB, zasilacz, kabel component HD, pada nie daje bo zostawiłem sobie do nowej konsoli.

Konsola działała do końca bez zastrzeżeń nie zawieszała się, aż pewnego dnia wyskoczylo E74, naped świetnie czytał kopie. Sprzedaje ponieważ nie chce mi się tego wysyłać do naprawy.

cena 220zł

sprzedaż poprzez allegro lub odbiór osobisty

gg: 3606015

Wczytywanie...

Poleć forum