1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 Premium 60GBHDD(full zestaw)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mentes, Luty 24, 2010.

1. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    Witam mam do sprzedanie konsolę która ma zaledwie rok,w ciągu tygodnia grałem na niej tylko 3h w ciągu całego tygodnia.Napęd jaki konsola posiada to liteon v1,wgrane oprogramowanie iXtreme 1.6.1 non stelath,konsola nigdy nie podłączana do internetu.

W skład zestawu wchodzi:

Konsola Xbox360 Premium 60GB HDD
    Oprogramowanie iXtreme 1.6.1 non stelath
    Pad bez przewodowy
    Zasilacz
    Pełne okablowanie
    plus dołączam kabel VGA HD (cena na allegro do 35zl)+przejściówkę potrzebną do podłączenia monitora lcd/crt z konsolą,plus przejściówkę mini jack do podłączenia głosu.

Wady:

Brak Hd Est(zestaw słuchawkowy)
    Pudełko poniszczone

na życzenie mogę wgrać ixtreme dowolne jakie sobie życzy klient.

Konsola w stanie super idealnym,zero rys,zero odcisków palcu,ideał.

Cena jaka mnie interesuje to 900zl.

Do konsoli dorzucę grę smack down raws 2010_orginalna gra call of duty 5. opcjonalna z firmware iXreme 1.6+

Wysyłka za pobraniem,bądź odbiór osobisty.

Wczytywanie...

Poleć forum