1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 problem i pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez denis118, Październik 2, 2012.

1. denis118

denis118 Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam mały problem ponieważ mi Xbox nie chce czytać za każdym razem gry kopii zapasowej. Dopiero za którymś tam razem ją załapie i moje pytanie jest następujące czy to może być wina konsoli, czy po prostu to przez płytę gorszej jakości(omega) lub nagranie płyty przez gorszą nagrywarkę. Gry oryginalne odczytuje od razu i ok 3x szybciej. Ile mogę jeszcze za taka konsole dostać z dyskiem 60gb wersja core i bez pada( gry sa jedna oryginalna i troche kopii zapasowych). Prosze o odpisanie ponieważ bardzo mi zależy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Wina plyt i laser slabnie

4. jugo499

jugo499 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Przyczyną na 90% jest źle wypalona gra lub niskiej jakości płyta na której jest wypalona gra...
    Opisz dokładnie jaka gra, płyta, jak była nagrana (ihasem czy nie??)

5. denis118

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie było żadnego ihasa tak na prawdę mam zwykły nagrywarkę do wypalania z imgburn i muszę powiedzieć że to są stare gry( niepotrzebne do xgd3) i starsza trochę przeróbka. A płyty to omega wiem że nie najlepszej jakości.

6. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    A sa takie plyty co zawsze startuja za 1? Jak to laser czyszczenie kalibracja lub wymiana lasera.

7. denis118

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    właśnie wypróbowałem mojego xboxa i wszystkie gry i muszę powiedzieć że konsola miała problem tylko i wyłącznie z fifa 12 wszystkie inne ładnie łapały bez problemu.

8. jugo499

jugo499 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    to wina nagrywki... spróbuj jeszcze raz nagrać.

Wczytywanie...

Poleć forum