1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 Problem z dźwiękiem POMOCY!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PendziorixPL, Sierpień 17, 2011.

1. PendziorixPL

PendziorixPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Serdecznie.
    2 Dni temu zakupiłem używanego Xbox'a 360 Elite. Posiadam telewizor HD (nie full hd), podłączyłem kabel component pod telewizor, obraz się ukazał, wszystko ok, lecz nie mam dźwięku.. posiadam też przejściówkę RCA mini jack do podłączenia głośników komputerowych przez kabel od xbox'a lecz też nie ma dźwięku :( Nie wiem dlaczego ;/ Myślałem że coś jest nie tak z TV ale widzę że nawet jak podłącze pod głośniki tą przejściówką to nadal nie mam głosu. Poradźcie coś.

2. Lotnik421 Xbox One

3. chaos220

chaos220 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na pewno podłączyłes biały i czerwony kabel pod tv ?? Pożycz ewentualnie od kogoś kabel av i spróbuj zobaczyc czy na innym tez nie bedzie działać

4. szukaj1

szukaj1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    może wyjście w xboxe popsute

5. PendziorixPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No mam podłączony kabel Component AV/HD... a jak ma być uszkodzone wyjście w Xbox'ie skoro mam obraz.. Ale nie wiem dlaczego tego dźwięku nie mam ;/

6. chaos220

chaos220 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Może Cie to zdziwi ale ale dźwięk idzie innymi stykami niż obraz ;P Spróbuj innym kablem się podłączyć

7. PendziorixPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmm.. czyli że połowa kabla odpowiedzialna za obraz HD działa a druga część componenta czyli (zielony, żółty, czerwony kabel RCA do starych telewizorów są niesprawne?)

Wczytywanie...

Poleć forum