1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox360 przerobiony czy nie?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rafallo, Lipiec 7, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. rafallo

rafallo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wita, od kilku dni zastanawiam się nad kupnem xboxa, ale nie wiem czy kupować przerobiony czy nie?
    Jestem pewny tego, że chciałbym Slima, najlepiej z dyskiem 250GB, bo 4GB jest zdecydowanie za mały.
    Mam kilka pytań odnoście xboxa360:

1. Jeżeli przerobię xboxa, a potem kupię grę oryginalną, np, BF3 i będę chciał grać w sieci to jest to ok? Czy gra na piracie = gra na oryginałce jeżeli chodzi o przerobioną konsolę?
    2. Co to jest LT+3.0 a co do RGH?
    3. Jeżeli będę chciał grać na grach ściągniętych z neta, czasem kupię oryginalną grę i będę chciał zagrać w sieci, no i gry żeby instalowały mi się na dysku, bo szkoda napędu to jaką muszę kupić przerobioną konsolę? LT? Czy RGH? A może z 2 przeróbkami?

Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    1. nie wazne czy gra jest oryginalna czy nie, tutaj chodzi o naped, jezeli przerobiony to ryzyko bana
    2. poszukaj sobie na forum, byly miliony takich pytan, LT to przerobka napedu, a RGH to chip ale na RGH nie ma grania po sieci
    3. jezeli chcesz grac po sieci to tylko LT, na RGH nie ma live, najwyzej system link ale nie w kazdej grze

4. rafallo

rafallo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ok, czyli LT robię jak chce grać po sieci w innym przypadku jest to zbędne?
    Czyli można zrobić samego RHG, bo widziałem ogłoszenia "przerobiona konsola LT + RHG".
    Bo jeżeli LT daje możliwość grania w sieci a RHG blokuje to po co robić obie przeróbki jednocześnie? RHG wystarczy tak?

LT nie da nam możliwości zgrania gier na dysk? Nie chce katować xboxa, lepiej jak gry byłyby na dysku. RHG daję taką możliwość tak?

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Zainstalować gry na dysk możesz zawsze, RGH daje ci możliwość zgrania całej płyty na dysk. Czyli z rgh kopiujesz plik .iso pobrany z internetu, wgrywasz go na dysk i możesz grać nie musisz gry nagrywać na płytę, minusem jest tego że nigdy już na tej konsoli nie pograsz przez neta ani nie podepniesz się do live, jeśli to zrobisz z miejsca masz bana nie ważne czy w napędzie będzie piracka gra czy nie.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum