1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX360 przerobiony - Nie chce uruchomić gry bez aktualizacji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krajes, Marzec 20, 2016.

1. krajes

krajes Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Dostaliśmy z kolegami w spadku xboxa360 przerobionego. Problem, który nas trapi jest taki, że nawet oryginalna gra nie chce się uruchomić bez przeprowadzenia aktualizacji, któej chce konsola. Klikam żeby aktualizował i stoi na 90%. Jak wejdę do ustawień sieci, żeby sprawdził połączenie z xbox live to konsola ma te połączenie, komunikuje że jest update softu i musi go zrobić. Po klinięciu na tak pojawia się problem, że nie może aktualnie pobrać uaktualnienia z xbox live. Czytałem wiele tematów o jakichś dasboardach itd. ale nie za bardzo ogarniam. Czy któryś z Was panowie mógłby mnie pokierować jak przywrócić ją do życia? Jakieś dane musze Wam podać, żebyści mogli podać mi rozwiązanie tego problemu?Da radę ogarnąć go w domu czy muszę zanieść ją do serwisu?

Po wejściu w dane systemowe mam:
    D: 2.0.8955.0 - K:2.0.8955.0 (BK:2.0.1888.0) X:0126-E506-016D-35D9

2. Lotnik421 Xbox One

3. daniel_66

daniel_66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    rzeszow

4. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Jaka to przeróbka? Dashboard niski - 2.0.8955.0, więc jest szansa, że siedzi tam JTAG. Spróbuj odpalić konsolę przyciskiem wysuwania tacki i zobacz czy pojawi się niebieski ekran - jeżeli tak to jest JTAG zrobiony i radze nie aktualizować samodzielnie, bo stracisz przeróbkę. Da się zrobić tutaj aktualizację tak, żeby nie stracić przeróbki.

Sprawdź też jaka to konsola - Xenon/Falcon/Jasper? Zrób najlepiej zdjęcie naklejki z tyłu i wrzuć na forum. Będzie od razu wiadomo.

Jeżeli natomiast masz modyfikację napędu, to aktualizacja oficjalnym dashboardem nadpisze ci tą przeróbkę. Tutaj najlepiej byłoby sprawdzić co za napęd i czy masz dvd key.

Sprawdź na razie czy nie ma JTAGA i wrzuć tą fotkę, to będziemy myśleli dalej.

Wczytywanie...

Poleć forum