1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox360 przerobka pilna pomoc!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wyczeswypas, Luty 3, 2010.

1. wyczeswypas

wyczeswypas Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gliwice
    witam dzisiaj znajomy w zamian za dlug dal mi konsolke xbox360.chcialbym ja przerobic ale jestem w tym temacie kompletnie zielony.Jak narazie mniej wiecej wiem jak ja rozkrecic i z tego co wyczytalem jak sprawdzic jaki ma sie naped po zdjeciu przedniego panelu mam dwa zolte przewody czyli niby naped Philips & Lite-on data produkcji 2008.10.12.i tyle wiem prosze pomozcie mi jak ja przerobic mam glod grania prosilbym o jakis opis jak dla zielonyc ludkow albo jakies linki gdzie jest to opisane bede bardzo wdzieczny.Z gory dzieki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. $haDoW

$haDoW Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    KrK-eNHa
    chlopie jak jestes zielony nie rób tego sam spalisz konsole ;/ idz do kogos kto się na tym zna to kosztuje ok 40 zł
    a masz pewnośc ze dobrze zrobione

4. wyczeswypas

wyczeswypas Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gliwice
    kto nieryzykuje ten niezyje a za 40 dyszek to jest sporo browarkow do popijania przy tekenie z kumplami:DD

5. KoDeR

KoDeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kędzierzyn-K,Bedzin,Bydgoszcz, a teraz Maynooth Ir
    oczywiście przy nielegalnym tekkenie.

6. wyczeswypas

wyczeswypas Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gliwice
    jak sie przerobi ja jutro nad ranem to bedzie nielegalka:whistle:dlatego pmocy!!

7. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
  8. $haDoW

$haDoW Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    KrK-eNHa
    niewiem jakie masz pjęcie o takich sprawach ale ja bym się za to nie brał fakt za 40zł masz prawie kratę bro ale zepsuta konsolka to ok 1000zł w plecy ;/ jak tam chcesz ja odradzam lepiej zaufać profesjonaliście ;d

Wczytywanie...

Poleć forum