1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360, ps3 czy WII

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ILoveJapanTattoo, Kwiecień 5, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ILoveJapanTattoo

ILoveJapanTattoo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak w temacie co sądzicie o konsolach ?
    Chciał bym obiektywną ocene a nie Fanboya jakiegoś xbox'a :D
    Ja miałem ps od 40gb do 250gb slimka , xbox360 też przeszedł przez moje ręce Life jak i przerabiany i teraz mam WII i co mogę powiedzieć to to że WII daje największego FAna do gier według mnie :D
    Wiem że grafika jest rózna w tych konsolach ale tu nie chodzi o gafe tylko o to jak konsola wciąga... Aktualnie gram w Mortal Kombat , mario i Ultimate Aliance ^^ i muszę przyznać że niezle oddane zachowanie postaci jest na nasze ruchy ^ ^ szczególnie wolwerina jak musimy robić róznego radzaju kombosy .

Padów chyba tu nie porównamy bo do wii wiadomo co mamy .

Chciał bym wysłuchać waszych opinni na ten temat.
    Co sądzicie o tych konsolach?

2. Lotnik421 Xbox One

3. wieviurex

wieviurex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    grałem na ps3 i na 360tce i jednak minimalnie lepiej grało mi się na xbox
    ale jeśli chodzi o gry to ps3 ma jednak lepsze exclusivy (God of war )
    o wygodzie gry na xklocu przesadził pad
    ale wracając do tematu na wii nie grałem więc się nie wypowiem:)

4. panq

panq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeżeli chodzi o mnie no to dla każdej konsoli jestem nastawiony pozytywnie( ponieważ nie możemy być fanboyami dlatego że nie wiadomo co los przyniesie w nasze ręce) , każda konsola ma swoje mocne i słabe strony. Jeżeli chodzi o Ps3 to świetna platforma do grania i oglądania filmów , ma znakomite ekskluziwy tak jak np Uncharted czy God of War choć xbox nie pozostaje w tym temacie dłużne bo Halo czy Gear of War to także tytuły którymi warto się zainteresować ! Na samym końcu WII, konsola jak wszyscy wiemy ma bardzo oryginalne sterowanie no i tu leży sęk całej rozrywki i oryginalność,
    a po za tym Wii daje nam inne gry dlatego też podsumowując każda konsola ma coś w sobie , coś co będzie przyciągać i tu już nasz wybór co wybierzemy , a może nie będziemy musieli wybierać bo kupimy wszystkie trzy >?

5. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    PS mi się przejadł. Dlatego wolę w tej generacji x360. Nie wiem czemu, bardzo podoba mi się ta konsola.

6. Konrad Mrok PL

Konrad Mrok PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Solec Kujawski
    Ja miałem okazje pograć na każdej z tych konsol i najlepiej grało mi się na WII i x360, ale ps3 nie jest takie złe. Nie podoba mi sie tylko dlatego ze pad jak dla mnie jest dziwny. Nie moge sie do niego przyzwyczaić, a tak to konsolka fajna. WII co tu duzo mówić po prostu wypas, gdybym miał teraz wybierac to bym wybrał WII zamiast xa. A x360 podoba mi sie tylko z powodu HALO, GOWa i FM3.

7. dawgrodoburca

dawgrodoburca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pułtusk
    Jeśli chodzi o porównywanie xboxa i wii to niedługo wychodzi Natal i xbox będzie trochę jak wii.

8. vz4

vz4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Ja bym wybrał PS3 gdyby nie Gears of War, Halo na Xboxa oraz ten beznadziejny pad, tak to bardziej mi się pS3 podoba

9. ILoveJapanTattoo

ILoveJapanTattoo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja właśnie kupiłem sobie drugiego WII czarnego a X sprzedaje :D (tak samo WII białego)
    Chodzi o sterowanie w WII powiem szczerze że 2 tyg już nie dotykałem X jak kupiłem WII no i zona jak gra na konsoli znaczy że jest dobra i to będzie chyba jedyna konsola co długgoo u nas zamieszka
    Xbox360 fajny ale dla mnie liczy sie Fun , a tak szczerze to co zadecydowało o zmianie w moim przypadku?
    -WII Box :D nie ma nic lepszego niż z kumplem się natrzaskać :D ( choć ostatnio kumpel gnił że tattoo wypocę lol )
    -WII FIT dla mojej kobiety :D
    - i sterowanie + darmowy net w wii
    - no i chyba oczywiście Mario nie wiem dlaczego ale jak gram w to czuje się jak bym miał z powrotem 10 lat i żył bez kłopotów ^ ^

xbox360 przeszedłem parę tytułów i powiem że konsola też ma to coś a co do Ps3 huh jakoś przereklamowana jeszcze psx spoko ( diablo 1 :D ofc ) , 2 jakoś chciałem a przemóc się nie mogłem ( tu game cuba kupiłem) potem sprzedaż i psp<-- Genialny produkt sony według mnie uratował mi życie w podróżach bo bym pierd***ą z nudów...
    no i wracając do ps3 huh nie mogę jakoś przejadło mi się nią , choć exclusivy ma dobre.
    Ale co pokona mario :D?

no i jeszcze jedna gra dla której chce WII MONSTER HUNTER 3TRI WII :D co to za jazda będzie na wii :D ogólnie jedyna gra jaką gram na psp zabójca , poprostu powiem tak nie ma H**a we wsi na nią
    Szkoda że tylko Wii nie ma gears of war :D bo to chyba był by killshot kompletny :>

no i co dało mi jeszcze WII? trzymając kontroler mozna naprawdę wczuć się w postać temu czekam na monster hunter 3tri i tryb online ;D sieczka kompletna

Natal nie da mi takiego zgrania z postacią.
    i chodzi też o awaryjność wiadomo Jasper jest i Jest podobno bezawaryjny :D ale jakoś tak mam że po falconie i po moim RROD pierwszym serce mi bije przy uruchamianiu konsoli :D

i powiem jeszcze raz Monster Hunter Freedom 3tri WII gra Online :D już nie mogę sie doczekać jak pójdziemy z ekipą na jakiegoś smoka 50x wiekszego.

ps.
    Nie chce żeby temat stał się kłótnią co lepsze i porównywaniem że to to ma to a to tamto to lepsze , a bardziej opinią ludzi co grali na konsolach.
    a dla tych co nie widzą co to za gra monster hunter freedom 3tri http://www.youtube.com/watch?v=BacNX8rPVFY&feature=related

10. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Ja jakbym teraz miał kupić konsolkę to wybrałbym Wii:D Grafa nie jest ważna, a ta konsolka daje wg mnie najwięcej funu, a o to właśnie chodzi:DD

11. Gelevera

Gelevera Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lędziny
    Wii na początku jest fajne po tygodniu się nudzi jak grasz solo bo jak ze znajomymi to ta konsola daje wiele zabawy ,tak jak mówię jest to dość przyjemna konsola ale jak ktoś miałby sam na niej grać to odradzam .

12. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
  13. hazard

hazard Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bytom
    Miałem ps3 przez 2 miechy, kupiłem xboxa i sony poszło do żyda.Nie ukrywam że przede wszystkim chodziło o możliwość przerobienia konsoli, chociaż na ps też przewinęło mi się dużo tytułów.Xbox jakoś jest dla mnie lepszy jeżeli chodzi o funkcjonalność np. samo podłączenie do neta. Natomisat jeśli chodzi o wykonanie to microsoft zdecydowanie zostaje w tyle. Wii nie miałem okazji testować

14. wieviurex

wieviurex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Otóż to!!

15. lozo55

lozo55 Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sulecin, Poland
    w skrócie
    wii - słaba grafika 3/5, fun dla 1 gracza 4/5, fun dla 2 graczy 10/5, fun po alko dla 2 graczy - bez oceny
    xbox - jak chcesz grac mulit to miliard osob w kazda gre, piraty, fun dla 1 gracza 5/5
    ps3 grafika 5/5, nie pograsz na piratach, online to stypa w zestawieniu z x360

16. ILoveJapanTattoo

ILoveJapanTattoo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Każda z konsol to inna liga:
    i nie mów że w każda gre jest milion osób bo np. Army of two 40th day raz zagrałem a tak to stypa .
    i proszę ciebie nie faworyzuj X
    xbox <--w porównaniu do WII i ps3 odpada pod względem Jakości wykonania tu chyab WII rozwala konkurencje jak wiadomo nintendo ma największe doświadczenie w grach wideo przynajmniej od kiedy pamiętam było na rynku. a WII to co najwyżej ma problem z kontrolerem ( jak sie wczujesz możesz rozwalić telewizor) i proszę nie wujeżdzaj z Jasperem bo jak wiadomo 3RROD nie został usuniety a zminimalizowano jego występowanie. ( zresztą już były przypadki Jaspera z 3RROD na allegro i na forum ktoś kiedyś pisał)

Ja nie porównuje konsoli do grafiki , żebym tak robił to żadnej bym nie kupił bo bym inwestował w kompa liczy sie FAN . jak pisałem wcześniej miałem ps3,xbox360 i teraz czas na WII i jak narazie jestem mega zadowolony i czekam tylko na Monster Hunter 3tri WII zeby zagrać na necie i rozwalić jakiegoś smoka 50x większego a przypomian z MHF 3tri to exlusiw wii ^ ^

a singl wiadomo dla mnie niczym nie różni sie od tego z xbox360 jak przerobiony miałem ^ ^ może jedynie tym ciekawym sterowaniem ^ ^

a co do Natal'a w xbox360 coś mam złe wrażenia jak M$ wydał Xbox360 szybciej dla kasy to jak wyda Natal'a? nintendo z wiekszym doświadczeniem musiało więcej czasu poświęcić dla kalibracji ruchów w wii i gry chyba są projektowane pod te własnie pady...
    Zobaczymy jak to będzie czas pokaże historia oceni :D

17. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Ja powiem tak. Jestem posiadaczem xboxa 360 i od czasu bana znudziło mi się granie. Single to nie dla mnie chyba. Strasznie mi się szybko nudzi. Za to w mw2 multiplayer mogę grać bez przerwy :D
    Na wii bym sobie bardzo chętnie pograł. Chociaż żeby zobaczyć, bo nigdy jeszcze nie grałem bez pada, że się muszę ruszać( no może raz grałem, na pegazusie taki pistolet fajny był . ale się szybko strasznie psuł . ) A za przeróbkę Wii i granie przez neta Nintendo banuje? Tak z ciekawości pytam, bo nic na ten temat nie wiem.
    Ja czekam teraz na Nadala. Zobaczymy co microsoft pokaże na E3 i zdecyduje czy jest warto na niego czekać czy brać wii .

18. Taz

Taz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kołobrzeg/Szczecin
    Ja mam ixa i Wii i faktycznie spędzam wiecej czasu na WII , coś w tym jest.

19. ILoveJapanTattoo

ILoveJapanTattoo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Za przerobienie WIi nie banują. ^ ^

A co do projektu natal echh powiem tak Nintendo ma większe doświadczenie w grach i jak pisałem wcześniej gry chyba pod kontrole są pisane NUNCHUCku i wiiremota i dlatego są genialnie oddane co do sterowania. a natal coś nie mam zaufania do M$ z tego względu że przejechałem się na xboxach i wydanych pierwszych wersjach,Falcon też miał być mniej awaryjny .

20. rogal_88

rogal_88 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    PS3 miałem jakieś dwa tygodnie . Na tej konsoli ładnie wyglądają tylko gry od sony, a gry multiplatformowe wyglądają sporo lepiej na xbox360. Lepsze cienie, lepszy kontrast (wyraźniejszy obraz).

21. amerigo

amerigo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Brisbane
    Prawda jest taka, że ps3 jest dla bardzo nadzianej osoby lub niedzielnego gracza, który ceni sobie jakość. Xbox bije niestety na głowę ps3 pod względem wydanych tytułów. Ciężko mówił w tej kwestii o Wii, bo 90% tytułów na tę platformę to exclusiv'y. Z kolei Motion+ dla Wii rozwala wszystkie platformy i konsole.
    Moje skromne zdanie:

Xbox360
    grywalność - 8/10
    grafika - 7/10
    multi i net - 9/10
    cena i utrzymanie (gry) - 8/10
    tytuły - 8/10
    dodatki - 7/10
    sterowanie - 10/10
    OGÓŁEM - 57/70

PS3
    grywalność - 9/10
    grafika - 9/10
    multi i net - 6/10
    cena i utrzymanie (gry) - 5/10
    tytuły - 7/10
    dodatki - 7/10
    sterowanie - 8/10
    OGÓŁEM - 51/70

Nintendo Wii
    grywalność - 9/10
    grafika - 6/10
    multi i net - 7/10
    cena i utrzymanie (gry) - 9/10
    tytuły - 6/10
    dodatki - 10/10
    sterowanie - 10/10
    OGÓŁEM - 57/70

Z tego wynika, że xbox remisuje z Wii, zostawiając ps3 w tyle.
    Teraz pozostaje tylko wybór między wii, a xbox'em, ale to już tylko zależy od preferencji gracza.
    Myślę, że moja ocena jest obiektywna. Korzystałem z wii, ps3, xbox'a. Wybrałem jednak xbox'a na stałe.
    Pozdrawaim

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum