1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 - pytania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kostek941, Styczeń 9, 2011.

1. kostek941

kostek941 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. jestem nowy na forum i nic nie kapuje z tego całego xboxa a zamierzam kupić xbox-a z kinectem :) Mam zatem parę pytań:
    1. Czy Xbox może działać w poziomie i w pionie? jak może w pionie to jak włożyć płytę .
    2. Czy kinect może stać bezpośrednio na konsoli ?
    3. Co to znaczy że gry to bundle copy? tak jak tutaj: FORZA 3 + ALAN WAKE XBOX 360 FOLIA, NOWA (1400371120) - Aukcje internetowe Allegro ? i czy są to pełne wersje ?
    4. Gdzie najbardziej opłaca się kupować gry? nie należę do tych którzy gry ściągają .
    5. Czy xboxa moźna podłączyć do Liveboxa ? i jak tak jak to zrobić ?
    6. Na jakiej wysokości musi stać Kinect ?
    7. Jakie gry najlepsze dla początkującego ?

z góry dzięki za odpowiedzi :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartolinos15

bartolinos15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. I tak i tak może stać, napęd jest tak skonstruowany że jak będzie konsola w pionie to i tak płyta nie wypadnie. Tylko musisz być ostrożny.
    2.Nie wiem, nie mam kinecta.
    3.Znaczy iż gra jest tak jakby 2 w jednej, często bundle to gry dodawane przy zakupie konsoli. Dla Xboxa Forza i Alan to takie ekskluzywy. Może być na pudełku napis Bundle Copy
    4. Allegro, a poza tym jest od tego kilka tematów, nawet powiadamiających o aktualnych promocjach.
    5.Najprawdopodobniej kablem ethernet, nie wiem czy livebox ma wifi które i tak obsługuje Slim. Starsze z odpowiednim modułem. Parę poradników masz w google.
    6.Patrz pyt 2:)
    7. Zależy co lubisz. Może to być GTA, FIFA, B:BC 2, do wyboru do koloru. Może zapytać w dziale -"na jaką grę się zdecydować".

4. GrooBass

GrooBass Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wolne Miasto Gdańsk
    1. Tak, a co do płyty to zignoruję to, bo nie wierzę, że nigdy nie widziałeś napędu z "ząbkami" do przytrzymywania płyty
    2. Najlepiej nie stawiaj nic na konsoli
    3. "Gra jest legalna. Różnica między nią a zwykłą wersją ze sklepu jest taka że była sprzedawana w zestawie np. z konsolą lub jakimś gamepacku. Not for resale dotyczy sprzedawców - dzięki oznaczeniu na pudełku nie mogą rozpakowywać zestawów i sprzedawać osobno na szkode potencjalnyech klientów - vide xbox + 2 pad + 4 gry w MM - kupione osobno było dużo droższe niż ten zestaw."

Źródło: Post yel z forum PCLab.pl
    4. Na allegro, gametrade, komisach z grami. Najlepiej używki. Chyba, że masz dużo kasy to zapraszam do Empików
    5. Tak jak podłączasz wszystko inne do liveboxa (mowa oczywiście o X Slim)
    6. http://www.videogiochiusati.it/blog/wp-content/uploads/2010/06/Xbox-360-kinect.jpg
    7. Wg upodobań

5. kostek941

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mi chodzi o podłączenie do liveboxa przez wi-fi. da się czy nie ?

6. Darkoo19

Darkoo19 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  7. kostek941

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wiem że moje pytania mogą was męczyć ale kurcze... jak to zrobić ? jestem zupełnie zielony w konsolach a w komputerach też za dużo nie umiem :/

Wczytywanie...

Poleć forum