1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX360 RGH Przwórceni profilu i save-a

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bulbacz, Styczeń 12, 2015.

1. bulbacz

bulbacz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chrzanów
    Witam

Potrzebuje pomocy w przywróceniu profilu na konsole.

Wygląda to tak że chciałem aktualizowac dash i z obawy o utrate danych przeniosłem profil na pendrive i skopiowałem save z gry później przerzuciłem na lapka bo potrzebowałem znowu pendriva.

Teraz wygląda to tak że są to pkiki data0001 do data0008 i z powrotem to się nie chce juz na pendrive zmieścić niby brakuje 15mb nie wiem jak. Nie mam większego pendrive ten którym to robie ma 8gb czy da się jakoś po lanie to wrzucic na konsole ? Czekam na odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rossatti

Rossatti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Sprawdz czy program horizon rozpoznaje te pliki jesli tak to wrzuc je horizonem na pena i pozniej w nxe na konsole

4. bulbacz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chrzanów
    albo nie potrafie z tego korzystać albo nic z tego :( ma ktoś jakis pomysł jeszcze?

Ostatnia edycja: Styczeń 12, 2015
  5. bulbacz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chrzanów
  6. Rossatti

Rossatti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Sformatuj pena pod konsola a pozniej horizonem powinno sie udac przeniesc pliki na pena i w nastepnym kroku do konsoli

Wczytywanie...

Poleć forum