1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox360 RGH widzi dysk ale nie widzi gier...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez uomenajzer, Maj 14, 2013.

1. uomenajzer

uomenajzer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Panowie
    Jestem posiadaczem ixa z rgh od nie dawna, większość odpowiedzi jakich potrzebowałem to znalazłem tutaj na forum natomiast co do tego w czym tkwi problem znalazłem coś i kombinacjach nie przyniosło efektu. Mianowicie kupiłem dysk zewnętrzny samsung m3 portable usb 3.0 lecz zanim mi go przysłali to miałem podłączony pożyczony dysk od kumpla seagate 250gb. utworzyłem folder 360 na dysku i tam kopiowałem wszystkie gry konsola widziała bez problemu i wszystko śmigało aż do dzisiaj. Przyszedł mi wspomniany wyżej samsung więc go sformatowałem fat32 przekopiowałem gry na niego, podłączyłem pod konsole odpaliłem i oczywiście konsola widzi dysk wszystko niby w porządku... wchodzę w zakładkę z grami a tam pustka... kombinuję i czytam już od 2 godzin i nic... czyściłem dane gier, kombinowałem ze ścieżką i też nic... Wie ktoś może o co tu kurde chodzi bo nie ukrywam że to dla mnie wydaje się idiotyczne... nad mienie też że kiedy podłączyłem drugi dysk ten od kumpla to konsola sama sobie ustawiła ścieżkę pod niego i gry są widoczne...Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adamrz

adamrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Elbląg
    A przez menadżer plików widać zawartość dysku ?

4. uomenajzer

uomenajzer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak wszystko widzi co jest na dysku, udało mi sie to jakoś załatwić po prostu na tym nowym dysku zmieniłem nazwę folderu z 360 na Gry 360 potem podałem ścieżkę do tego folderu i jakoś to wszystko ruszyło.
    Dzięki i pozdrawiam

5. orxech

orxech Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    jak utworzyć ścierzke do dysku by widziało gry ? Bywa troche irytujace ze musze przez menadzer plików odpalać gry, Dla mnie to nie problem ale dzieci maja juz gorzej.

6. adamrz

adamrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Elbląg
    http://xboxforum.pl/artykuly-196/jtag-i-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-8-a-145552/
    Punkt 3.1

Wczytywanie...

Poleć forum