XBOX360 RGH1 CoolRunner Rev C FSD3 uruchamianie gier

Rychuu

Świeżak
Świeżak
Witam,

Konsola XBOX360 PHAT Jasper 16MB z Dashboardem 2.0.13604.0

Przy pomocy J-R Programmer oraz programu J-Runner zgrałem zawartość pamięci, utworzyłem ECC oraz go wgrałem na konsolę po czym zaprogramowałem Xecuter Coolrunnera RGH1 i finalnie utworzyłem nowy obraz już z wyciągniętym kluczem CPU i wgrałem go na konsolę.

Przeniosłem pliki z Freestyle 3 na dysk konsoli i obecnie:
- jak wcisnę przycisk od wysuwania płyty uruchomi się xell
- gdy wcisnę przycisk na padzie lub konsoli to uruchomi się FreeStyle 3

Czyli obecnie na konsoli znajduje się:
D: 2.0.13604.0
K: 2.0.13604.0
BK: 2.0.1888.0
Freestyle 3 3.0b Rev735

Problem jest z grami a dokładniej tylko z jedną bo więcej nie mam. Oczywiście chodzi o GTA V, wyciągam z pierwszej płyty zawartość katalogu content (4 pliki) i wklejam przez FTP do katalogu z 00000... . Drugą płytę dvd wypakowuje przy pomocy Xbox Image Browser i cała zawartość wklejam na pendrive.

Na konsoli przy próbie uruchomienia default.xex na pendrive kilka sekund czarny ekran i komunikat że nie można uruchomić gry i mam pobrać ją ponownie.

I teraz pytanie czy RGH nie działa poprawnie czy to wina niskiej wersji Kernela lub Dasha ? Nie wiem jaki powinien być następny krok.

Pozdrawiam
 

dadas123456789

Użytkownik
Użytkownik
skoro xell sie wyświetla ,konsola bootuje to rgh działa poprawnie
minimalny dash dla gta v to 2.0.16197.0 w górę, najlepiej zaktualizuje od najnowszego czyli 16537 i będzie działało
 

mariusz1190

Użytkownik
Użytkownik
Witam,

Konsola XBOX360 PHAT Jasper 16MB z Dashboardem 2.0.13604.0

Przy pomocy J-R Programmer oraz programu J-Runner zgrałem zawartość pamięci, utworzyłem ECC oraz go wgrałem na konsolę po czym zaprogramowałem Xecuter Coolrunnera RGH1 i finalnie utworzyłem nowy obraz już z wyciągniętym kluczem CPU i wgrałem go na konsolę.

Przeniosłem pliki z Freestyle 3 na dysk konsoli i obecnie:
- jak wcisnę przycisk od wysuwania płyty uruchomi się xell
- gdy wcisnę przycisk na padzie lub konsoli to uruchomi się FreeStyle 3

Czyli obecnie na konsoli znajduje się:
D: 2.0.13604.0
K: 2.0.13604.0
BK: 2.0.1888.0
Freestyle 3 3.0b Rev735

Problem jest z grami a dokładniej tylko z jedną bo więcej nie mam. Oczywiście chodzi o GTA V, wyciągam z pierwszej płyty zawartość katalogu content (4 pliki) i wklejam przez FTP do katalogu z 00000... . Drugą płytę dvd wypakowuje przy pomocy Xbox Image Browser i cała zawartość wklejam na pendrive.

Na konsoli przy próbie uruchomienia default.xex na pendrive kilka sekund czarny ekran i komunikat że nie można uruchomić gry i mam pobrać ją ponownie.

I teraz pytanie czy RGH nie działa poprawnie czy to wina niskiej wersji Kernela lub Dasha ? Nie wiem jaki powinien być następny krok.

Pozdrawiam
wgraj nowego dasha (16537) bo masz bardzo starego :eek:nthego: , a rgh działa poprawnie bo jak mówisz wszystkie gry działają bez zarzutów
 

Rychuu

Świeżak
Świeżak
Po wgraniu nowego dasha wszystko śmiga jak trzeba. Nie byłem pewny czy mogę wgrać nowy dashboard bez zmiany RGH1 na RGH2. Dzięki Pozdrawiam
 

Do góry Bottom