1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX360 RGH1 CoolRunner Rev C FSD3 uruchamianie gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Rychuu, Wrzesień 19, 2013.

1. Rychuu

Rychuu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Konsola XBOX360 PHAT Jasper 16MB z Dashboardem 2.0.13604.0

Przy pomocy J-R Programmer oraz programu J-Runner zgrałem zawartość pamięci, utworzyłem ECC oraz go wgrałem na konsolę po czym zaprogramowałem Xecuter Coolrunnera RGH1 i finalnie utworzyłem nowy obraz już z wyciągniętym kluczem CPU i wgrałem go na konsolę.

Przeniosłem pliki z Freestyle 3 na dysk konsoli i obecnie:
    - jak wcisnę przycisk od wysuwania płyty uruchomi się xell
    - gdy wcisnę przycisk na padzie lub konsoli to uruchomi się FreeStyle 3

Czyli obecnie na konsoli znajduje się:
    D: 2.0.13604.0
    K: 2.0.13604.0
    BK: 2.0.1888.0
    Freestyle 3 3.0b Rev735

Problem jest z grami a dokładniej tylko z jedną bo więcej nie mam. Oczywiście chodzi o GTA V, wyciągam z pierwszej płyty zawartość katalogu content (4 pliki) i wklejam przez FTP do katalogu z 00000... . Drugą płytę dvd wypakowuje przy pomocy Xbox Image Browser i cała zawartość wklejam na pendrive.

Na konsoli przy próbie uruchomienia default.xex na pendrive kilka sekund czarny ekran i komunikat że nie można uruchomić gry i mam pobrać ją ponownie.

I teraz pytanie czy RGH nie działa poprawnie czy to wina niskiej wersji Kernela lub Dasha ? Nie wiem jaki powinien być następny krok.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. dadas123456789

dadas123456789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    skoro xell sie wyświetla ,konsola bootuje to rgh działa poprawnie
    minimalny dash dla gta v to 2.0.16197.0 w górę, najlepiej zaktualizuje od najnowszego czyli 16537 i będzie działało

4. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    wgraj nowego dasha (16537) bo masz bardzo starego :eek:nthego: , a rgh działa poprawnie bo jak mówisz wszystkie gry działają bez zarzutów

5. Rychuu

Rychuu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po wgraniu nowego dasha wszystko śmiga jak trzeba. Nie byłem pewny czy mogę wgrać nowy dashboard bez zmiany RGH1 na RGH2. Dzięki Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum