1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 S - 4 pytania i problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Camilo, Styczeń 24, 2011.

1. Camilo

Camilo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Witam serdecznie.

Posiadam Xbox 360 Slim od jakiś 2 może 3 miesięcy.
    Mam kilka pytań odnośnie konsoli.

1. Jaki dźwięk powinna wydawać poprawnie działająca konsola?
    2.Czy po kilku godzinach grania na xboxie jeżeli będziemy chcieli go wyłączyć - wyłączy się od razu?
    3.Czy konsola podczas używania powinna być dość mocno gorąca?
    4.Czy zasilacz powinien głośno działac?

Dlaczego zadaję takie pytania?

Moja konsola po dłuższym graniu zaczyna cicho buczeć, zasilacz też głośno dziala.
    Konsola podczas grania jest dość mocno gorąca, ale działa normalnie.

Odnośnie mojego 2 pytania prosiłbym o pomoc:

Gdy wyłączam konsolę, obojętnie jak(czy przez interfejs, czy przez pada, czy przez przycisk xbox) konsola nie chce się wyłączyć.
    Po naciśnięciu przycisku wyłącz ginie obraz ma monitorze i konsola bardziej ucicha ALE - konsola nadal działa. Dioda w zasilaczu dalej się świeci a dioda w xboxie co jakiś czas miga. Czekać mogę i moge a konsola dalej nie chce się wyłączyć - to zjawisko jest podobne do uśpienia systemu windows.

Jakiś czas temu działo się to samo z tym że konsola po jakimś czasie się wyłączała, teraz się nie wyłacza.

Proszę o odpowiedzi i o pomoc. Z góry dziękuje. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    odp.2 bo masz włączone w menu pobieranie w tle dlatego ci sie nie wyłącza

w slimach zasilacz głośniej działa
    to normalne że podczas gry konsola sie trochu grzeje
    zapewnij jej dostęp powietrza nie ustawiaj jej w zamknietej szafce lub koło kaloryfera itp.

4. Camilo

Camilo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Faktycznie pobiera się, ale wydaje mi się że działo się też tak bez pobierania. Pobierze się to sprawdzę jeszcze raz.

Dla xboxa nie znalazłem jeszcze żadnego fajnego miejsca, leży we wnęce biurka :)

Wczytywanie...

Poleć forum