1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 S przestał czytać płyty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez redek102, Styczeń 30, 2013.

1. redek102

redek102 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na wstępie zaznaczę, ze konsola nie jest przerobiona. Kupiona została 2 lata temu. Jakieś 2 tyg. zaczął sie problem z odczytem płyt. Rozkręcenie i przeczyszczenie soczewki pomogło ale na jakieś 2 tygodnie. Dzisiaj jest to samo. Bardzo proszę o pomoc.

Model DG-16D4S No: 13C; S/N D711CG015805008LG

Aha i jeszcze jedno. Poczytałem trochę forum i dowiedziałem się, jak ważny jest klucz napędu. W związku z tym proszę o link jak go odczytać?

ukłony

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  4. redek102

redek102 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odczyt klucza to wątek poboczny. Po przeczytaniu kilku postów zorientowałem się, że w razie uszkodzenia(spalenia) napędu zakup nowego mija się z celem.

Wracając do głównego wątku mam 3 pytania.
    1. W którym miejscu znajduje się potencjometr mocy lasera?
    2. Czyszcząc soczewkę zauważyłem tylko śrubkę na wózku i taśmę. Na forum natomiast można przeczytać, że do wymiany laseru potrzebna jest lutownica.
    3. Czy kupując laser należy sugerować się tylko modelem np.Model DG-16D4S?

ukłony
    2 letnia konsola potrzebuje wymiany lasera? Używana tylko na oryginałach? Mam w domu dreamcatsa, ps2 bo 1 się pozbyłem, sege megadrive , ps3 i wszystko działa. A w iksie padł laser. To chyba moja ostatnia przygoda z tą konsolą.

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Xbox360 S przestał czytać płyty

Jak w Ps2 3 razy wymienilem laser a też tylko oryginalne gry były używane. Laser to rzecz która się zużywa z czasem wiec wymiana co 2 lata to nic takiego. Tym bardziej że lasery tanie jak barszcz.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

6. redek102

redek102 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ps2 tyle lat używana i nie ma problemu, a tu taka taki pech. Ps3 kupowałem w tym samym czasie i jakoś do dziś nie ma problemu, nie mówiąc o dreamcaście i sedze brane wiele lat wcześniej. A co ciekawe w grudniu skończyła się gwarancja ma ixa. Syn bardzo chciał ixa. Żałuję, że dałem się namówić.

7. forel22

forel22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    laser to nie majątek za 40 ,50 zł kupisz i będziesz mial spokój bo takie czyszczenie soczewki to chyba tylko na krótką metę jest .

8. redek102

redek102 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    O ile to laser. Im więcej czytam, tym co raz mniej wiem. Może się okazać, że to silnik, prowadnice et cetera. Nie można kupić tej samej firmy napędu, bo potrzeba unikalnego klucza. Jednym słowem porażka. A konsola ma dopiero nieco ponad 2 lata.

9. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1061
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała

Ps3 slim ciagle lasery padają. Kup ten laser i nie placz już

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

10. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland

Na bank laser, mechanizmy się same nie uszkadzaja. W ps3 też napędu nie wymienisz bo jest przypisany do konsoli, tylko sam laser. Więc nie ma co mówić że coś jest lepsze a coś gorsze w kwestii lasera. W twojej akurat padł, cóż, zdarza się.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum