1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX360 S USB Problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ciapster, Sierpień 23, 2010.

1. ciapster

ciapster Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    London
    Witam. Kupiłem kilka dni temu X360S i mam problem z portami USB z tyłu ,gdy podłaczam do nich pendrive'a konsola go nie wykrywa natomiast na tych z przodu działa normalnie ,czy to jest wada czy te porty tak mają ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Always69

Always69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A dociska ci tam ten pendrive bo w starym klocku z tyłu większy pendrive nie dociskał.
    Może masz uwalone te porty.
    Spróbuj je jakoś sprawdzić czymś innym nie tylko tym jednym penkiem.

Ja się tutaj tak podłączę miał ktoś tak że po wgraniu tego nowego dasha co się da gry na pena instalować xbox przestał czytać niektóre peny?

4. ciapster

ciapster Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    London
    To jest jakaś masakra ,ale rzeczywiście nie dociska ,porty nie są uwalone bo to nowa konsola ,ale bezsens robić inne porty z tyłu ,a inne z przodu !

Wczytywanie...

Poleć forum