1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 serwisowany problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Thoudy95, Maj 20, 2014.

1. Thoudy95

Thoudy95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Los Angeles, California, United States
    Hej, sprawa wygląda tak. Z dnia na dzień xbox360 odmówił mi posłuszeństwa tj. nie chciał się włączyć pomimo podpiętego zasilania. Na drugi dzień od razu pomaszerowałem do serwisu blisko mnie w którym dwukrotnie przerabiałem konsolę. I teraz trzymają mojego xbox360 już tydzień dla jasności jest to model jasper więc z tego co wiem są praktycznie niezniszczalne jeśli nie liczyć rzucania nimi z dużych wysokości :D Pierwsza diagnoza jaką usłyszałem był to mostek południowy, że to on właśnie poszedł. Dziś po kilku próbach kontaktu ok. trzech dostałem wiadomość że to jednak nie mostek i jest dobry tydzień dłubania przy konsoli może nawet dwa przed nimi. Czego się boję to czy ci goście nie grają na czas ze mną czy np nie sprzedali mi gdzieś tej konsoli etc. Kwitka od nich nie wziąłem, gdyż są to "zaufani" kolesie, w końcu przerabiałem u nich konsolę dwa razy etc. Powiedzcie czy z waszego doświadczenia gdy naprawa tyle trwa i z facetem z serwisu jest taki sb kontakt tj. czasem cięzko się dodzwonić nie zawsze odpisuje na smsy, to czy jest to obiaw godny podejrzeń o oszustwo ? Jestem z Krakowa, serwis nazywa się ConsoleLab, który mieści się przy ul. Skarżyńskiego.

@Edit Dodam że dzis usłyszałem, że będą po kolei wymieniać te wszystkie rzeczy. Ja rozumiem że czasem nie wiadomo co się stało, jak w Dr. House'ie ale dziwnie to wygląda.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kacper_Lew

Kacper_Lew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Ja bym zabrał swój sprzęt i podziękował za współpracę.

4. Thoudy95

Thoudy95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ehh, no nie wiem mogli mi juz tam wyjąc pół konsoli i wstawić klocki lego .

5. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    naprawa tego to z reguły 1 dzień. W wyjątkowych przypadkach 2-3 dni

6. Thoudy95

Thoudy95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wiem, tylko że oni powiedzieli że to nie jest jednak mostek pólnocny czy tam południowy. Zamierzają sprawdzać wszystko po kolei aż zaskoczy. I teraz nie wiem czy brać od nich konsolę z którą Bóg jeden wie co robili, czy zostawić mając nadzieję że postępują słusznie i nie chcą mnie zrobić w ch*ja. Co radzisz ??

7. Grzecho

Grzecho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odbierz konsole od nich i idź do innego serwisu ;) To będzie najlepsze rozwiązanie :p

8. Thoudy95

Thoudy95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jaki serwis polecasz, bo chodzi o to aby w nowym serwisie mnie nie oszukali tak samo.

9. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Oskarżenia na serwis który chce ci naprawić konsolę. Najlepiej aby zaden serwis nie trafil na takiego klienta.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

10. Thoudy95

Thoudy95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nie oskarzam przeciez nie padlo z zadne konkretne. Jakbyś umiał czytać, napisałem na samym wstępie że goście są zaufani tylko że troche dziwnie to wygląda że tak długo ją trzymają. I właśnie po to tu piszę aby prosić o radę.

11. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Podajac nazwe firmy i piszac aby mnie nie oszukali tak samo...

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

12. Thoudy95

Thoudy95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Podałem w celu sprawdzenia czy ktoś stąd również u nich naprawiał i jak się naprawa zakończyła..

EDIT
    Podałem w celu weryfikacji czy ktoś również u nich naprawiał i może potwierdzić ich wiarygodność. Zamiast się kłócić lepieć byś pomógł... Skoro naprawiasz konsolę to pewnie się znasz czy coś takiego może mieć miejsce.

Info orso // Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj.

13. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ręce opadają... RGHboxPłock jak nie jaki chip to zabieraj konsolę Twoje 2 pomysły na naprawienie konsoli w każdym innym temacie a może by tak dać im czas na naprawienie konsoli ?? Sam pisałeś że robili już Tobie jakieś usługi i jak widać byłeś zadowolony z tego wcześniej, daj im czas niekiedy trzeba się przespać z problemem żeby znaleźć złoty środek na naprawę a wydzwanianie i ponaglanie w tym nie pomoże a nawet zaszkodzi.

14. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Pomyśl, że skoro jest to serwis napraw to nie mają na uwadze tylko Twojej konsoli, ale także inne. Co Ty myślisz, że oni nie mają co robić i siedzą od otwarcia do zamknięcia nad Twoją konsolą i myślą co by tu zrobić? Poczekaj, bo z tego co widzę to jesteś w gorącej wodzie kąpany ;) Gdyby to było coś prostego to już byś konsolę miał, widocznie problem tkwi w czymś znacznie trudniejszym.

15. Thoudy95

Thoudy95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ja rozumiem, ja się po prostu boję żeby mnie nie oszukali bo to się wydaje trochę dziwne. Nikogo nie posądzam. Liczę że są uczciwi.

16. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Naprawiam drukarki i ksera czasem jak dostane jakiegos popsutego na maksa gniota to siedzę przy nim i dwa miesiące
    ... co nie zmienia faktu ze dobrze jest informować klienta o postępach w pracach.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum