1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 sie zacina.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PodkanGames, Listopad 15, 2015.

1. PodkanGames

PodkanGames Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich jestem nowy na tym tym forum i mam taki problem. Włączam swojego Xboxa360 i pokazuje mi się to logo gdzie 2 zielone kreski łączą się w logo Xbox. Potem zaczyna się ładować okno i jest szary ekran z kółkiem kręcącym się i nagle kółko staje i dalej nic się nie dzieje. Zostawiłem Xboxa na ok godzinę i nic się nie zmieniło. Nic nie da się zrobić więc proszę o pomoc. Mam nadzieję że pomożecie :) Pozdrawiam PodkanGames

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Odłącz dysk lub kartę pamięci w zależności co tam używasz.

Wysłane z PlayStation 2 przy użyciu Tapatalka.

4. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Ta Francuska flaga jest teraz w modzie ??

Wczytywanie...

Poleć forum