1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX360 się zwiesza

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Zipek kg, Grudzień 26, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Zipek kg

Zipek kg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Witam. Od wczoraj kiedy zainstalowałem AC2 na dysku twardym, konsola zaczęła się regularnie zawieszać. Wyczyściłem pamieć podręczną, ale to nic nie dało. Mam XBOX 360 Premium 60gb + jasper, konsolę użytkuję od końca czerwca tego roku, jest nieprzerobiona i na gwarnacji. Chciałbym, aby to nie był rrod. Może wie ktoś jak zaprzestać tym zawieszaniom?

2. Lotnik421 Xbox One

3. karo7384

karo7384 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Konsola ma powietrze, może oddychać? Spróbuj odpiąćdysk i zobacz czy siębędzie cieła.

4. Zipek kg

Zipek kg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kołobrzeg
    nie no, konsola to raczej ma jak oddychac, zaraz spróbuję odpiąć dysk i zobaczę

jak na razie gram w ac2 z plyty i nic sie nie dzieje

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum