1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 Slim 250gb LT 3.0 problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Cezary Czarnocki, Sierpień 19, 2012.

1. Cezary Czarnocki

Cezary Czarnocki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    A, A
    Witam .

Posiadam konsole z przeróbką LT 3.0.

Jestem nowym uzytkownikem konsol wiec dla mine to czarna magia , czytalem faq ale nie ma informacji szcegolowych na ten temat wiec :

Jak sciagam gre i jest ona pod xgd3 LT 3.0 i przepszuczam przez program abgx 360 wszytko jest ok .
    Jak sciagam gre i nie jest w ospisie ze jest pod xgd3 tylko np LT 2.0 itd , porprostu starsza jakas to co mam zrobic zeby ja nagrac skoro przepszuczam przes abgx 350 i wyskakuje verfication failed ? .

Mianowicie chodzi o to ze chcialbym aby ktos napsial mi w prossty sposob jak przygotowac obraz kazdej gry na xboxa zanim zaczne ja wypalac ( wiem jak wypalic i jakie trzeba spelniac warunki )

2. Lotnik421 Xbox One

3. Cezary Czarnocki

Cezary Czarnocki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    A, A
    Naprawdę nikt nie potrafi mi pomoc ? od 8 rano nie moge sie doczekac ...

Wczytywanie...

Poleć forum