1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox360 slim 4 gb -pytanie o duzo, filmy,

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zubow83, Luty 9, 2012.

1. zubow83

zubow83 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam posiadam xboxa jak w tytule. wiem ze jak wloze pendraiva to bedzie go widzial ale do 16gb a jak Sie ma to do dysku? jak 250 gb podlacze przez usb czyli dysk zewnetrzny to jak go bedzie widac? czy musi jednaj byc wewnetrzny aby byl widziany jako 250? czy ewentualna wymiana dysku wewnetrznego na wiekszy grozi utrata gwarancji?

czy jest szansa by konsola czytala mi divixy i napisy do nich?

o co chodzi ze po zalogowaniu sie w xbox live co jakis czas mnie wywala. dokladnie caly net w domu, musze restartowac ruter?

pomóżcie dobrzy ludzie

2. Lotnik421 Xbox One

3. lukas1729

lukas1729 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zambrów
    z tego co wiem wymiana dysku nie grozi utratą gwarancji , aby ogladac divxy musisz podłączyć się do xbl i po próbie odtworzenia filmu xbox pobierze kodeki .

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Filmy możesz oglądać z dysku usb pamiętaj aby był sformatowany do fat32, napisy tylko jak je nałożysz programem na obraz, xbox nie obsługuje odtwarzania plików z napisami. Sprawdź czy masz otwarte porty na xbox live

5. zubow83

zubow83 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a co z tym dyskiem?

6. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Jeśli chcesz podłączyć 250GB to tylko wewnętrzny , bo po USB będzie Tobie widzieć tylko 16GB.
    Włożenie dysku do konsoli nie narusza gwarancji , tylko wyciągasz zaślepke i wkładasz HDD. Nie ma tam jakiejś plomby czy coś. MOŻESZ TO ZROBIĆ. Lecz zakup sobie ORYGINALNY dysk M$ , bo taki , siaki , bylejaki 2,5 cala nie bedzie działał.

Wczytywanie...

Poleć forum