1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBox360 slim 4bg i wewnetrzny dysk twardy, pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez matej9, Marzec 11, 2013.

1. matej9

matej9 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam pytanie posiadam dysk Toshiba MK2552GSX (HDD2H02): 2.5" HDD 250GB czy jest możliwość wsadzenia go do konsoli, czy pasują jedynie dyski od ms i tak jak już gdzieś się doczytałem od wd po odpowiedniej modyfikacji ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    jak nie masz rgh to tylko wd

1 osoba to lubi.
  4. matej9

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli raczej odpuszczę sobie kombinacje i po prostu kupie dysk oryginalny od slima na allegro. Ogólnie dysk nie jest mi potrzebny ale dzisiaj BF3 mnie zaskoczył tym pakietem HD który instaluje się tylko na dysku wew. konsoli. Dzięki za info pozdrawiam

5. matej9

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no więc tak, zrobiłem RGH w konsoli, mam wgranego FSD na dysku, tylko w tej chwili dysk jest podpięty przez usb, skoro mam już rgh to zapewne mogę go wrzucić do samej konsoli, tak też zrobiłem tylko wtedy fsd się nie uruchamia i konsola nie widzi tego dysku, jak to ogarnąć, coś muszę pozmieniać, proszę o pomoc, z góry dziekuję i pozdrawiam

6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: XBox360 slim 4bg i wewnetrzny dysk twardy, pytanie

Musisz sformatowac dysk w ustawieniach konsoli i wrzucić na niego ponownie fsd.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

7. matej9

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale jak sformatuje pod konsolą to będzie mi widziało te 250 gb ?, jakoś strasznie mi nie zależy żeby dysk był w środku bardziej mi chodzi o dodatek HD do Battlefielda który chce się instalować tlko na dysku hdd konsoli, czy jest jakiś sposób aby to ominąć przy rgh i jakoś ten dodatek dograć na dysk

8. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    sformatuj w oryginalnym dashu będzie widziało całość,tekstury hd jedynie z dysku wewnętrznego

9. matej9

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a jak będę później podpinał dysk pod kompa żeby wrzucić gry to nie będzie problemu ? czy będę jakoś musiał działać z ftp i tak wrzucać gry, mam po prostu kieszeń do tego dysku i tak jest dość łatwo cokolwiek przekopiować

Wczytywanie...

Poleć forum