1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 slim 4gb rgh 500Gb 2xpad.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mlkgmk, Grudzień 30, 2013.

1. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,

Jestem zmuszony sprzedac mojego xboxa 360 z przerobka RGH. Konsola zakupiona nowa od Dextera z forum wraz z usluga przerobki wiec robota fachowa. W zestawie 2 pady z czego jeden z regulowanym krzyzakiem. Taki srebrny. Kabel do pada. Xbox 360 slim corona z rgh. Dysk wewnetrzny 500gb w obudowie. Zasilacz kabel chinch. Jedyny mysle ze nie dla wszystkich mankament to na stale przymocowane nozki ktore powoduja ze xbox ma dystans od podloza. U mnie zawsze lezal poziomo dlatego przymocowalem na stale. Zawsze mozna za pol darmo wymienic obudowe. Konsola w 100% sprawna technicznie. Najnowszy dash freeboot. Temperatury w xbox ustawione w dashlaunch tak by xbox sam je trzymal dzieki czemu cicho chodzi. Mysle ze warto z uwagi ze dbam o sprzet. Jako dodatek dodam ze dysk nie jest pusty:)

Transakcja allegro.cena 700zl dla forumowiczow.
    Zapraszam.
    Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piotrekla

Piotrekla Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Następujące błędy uniemożliwiły ukończenie operacji

mlkgmk has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.

W związku z tym powyżej piszę tutaj:

Witam,
    1. Ten xbox z forum jest aktualny?
    2. Czy na dysku są już jakieś gry i czy sprzedajesz z nimi?
    3. Czy możesz podesłać fotki jak wygląda sprawa z tymi nóżkami?
    4. Czy pady są bezprzedowowe - w ogłoszeniu wspominasz o kablu do pada?
    5. Czy złącze hdmi działa poprawnie ?

--
    pozdrawiam
    Piotr

Odpowiedzi podeślij mi na priva / chyba że chcesz podzielić się w temacie.

4. _Mateo_

_Mateo_ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, byłbym poważnie zainteresowany. Niestety nie mogę teraz dokonać transakcji (praca) dlatego prosił bym o rezerwacje do godziny 19. Oraz jakiś kontakt do Pana (najlepiej mail, gg).

Ps. PW cos nie działa.

Pozdrawiam
    Mateusz

5. Mateusz Stachulec

Mateusz Stachulec Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wroclaw, Poland, Poland
    Gdyby był dalej aktualny to proszę o wiadomość gg 5366617 lub na PM ( jak będzie działał):)

6. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie wiem czemu PW nie dziala. Słuchajta, miałem już dzisiaj sporo kontaktu w sprawie konsoli. Do 20 będę wiedział czy osoba, która chce odebrać osobiście zdecyduje się. Od razu napiszę na forum:)

EDIT:

Zapomniałem.

Konsola jest w 100% sprawna technicznie. Cena niska bo szybko trzeba sprzedać.

Wczytywanie...

Poleć forum