1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 slim 4Gb

Temat na forum 'Sprzedam' rozpoczęty przez mrowkarz24, Listopad 11, 2014.

1. mrowkarz24

mrowkarz24 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam do sprzedania mam w super stanie konsole w kolorze czarnym z gwarancją do :22.09.215

STAN

Stan konsoli uważam za idealny a nawet traktuje ja jak nówka,nadaje się na prezent,nie posiada żadnych rys ani zadrapań w takim samym stanie jest pad oraz kinect.Konsola nie była w żaden sposób rozbierana czy modyfikowana.Żadna plomba nie jest naruszona.

W zestawie

-Jeden pad
    -konsola
    -zasilacz
    -kinekt
    -przejściówka euro
    -podstawka do kinecta w celu zawieszeniu jej do telewizora
    -kabel HDMI
    -nowe baterie do pada
    -oryginalne i nie uszkodzone pudełko wraz z papierami , konsola będzie zapakowana oryginalnie tak jak ja wyjełem po zakupie:kable w folii,konsola w gabke i styropian,itp.
    -paragon dzięki któremu wazna jest gwarancja + ksero paragonu w celu gdy uszkodzi sie paragon
    - i oczywiścięegry a jest ich aż 10 szt gdzie jedna gra jest nówka i jeszcze nie zafoliowana.Jak dobrze pamietam sa tam chyba 3 gry w jezyku PL.

Od razu mówię że nie sprzedaje na części i się nie zamieniam,nie jestem na targowisku,zależy mi na pieniądzach

Poniżej daje link do OLX

https://ssl.olx.pl/oferta/konsola-xbox360-slim-CID99-ID7Mpjd.html?action=show

Zdjęcia są robione telefonem komórkowym, wiec obraz może różnić się lecz nie na gorsze tylko na leprze.Zainteresowane osoby które bedą chetne wystawienia na allegro to tylko za dokonanie przedpłaty , w tym celu zawsze mozna się dogadac na PW.

Kontakt

-za pomoca pw.
    -pocztą elektroniczną : 28ajdk28@gmail.com lub pedarek@op.pl
    -telefonicznie :511-126-019

Sprzedaje dlatego że potrzebuje gotówki

Wczytywanie...

Poleć forum