xbox360 slim + Aktualizacja Kinect

salth

Świeżak
Świeżak
Witam
Kupiłem xBoxa360 250gb Slim w dash'em 13604 i LT+3.0
problem polega na tym że sensor Kinect potrzebuje aktualizacji urządzenia. Tzn jeżeli włączę konsole z podpiętym kinect'em wyskakuje na samym początku ,,Wymagana aktualizacja. Aby Korzystać z tego urządzenia, należy zainstalować aktualizację. Jeśli.... Tak lub Nie'' No i tu problem bo na kartce dołączonej od sklepu-serwisu mam wymagane że muszę kliknąć ,,Nie'' bo inaczej mogą byc problemy z Softem i itp. Jestem zielony w tym temacie na razie więc przeszukałem trochę internetu ale nie wiem dokładnie czego mam się czepić. Kiedy zadzwoniłem do serwisu powiedział ze kinect powinien ,,Zainstalować oprogramowanie z Gry- Kinect Adventures lecz tego nie robi bo jak się gra już zaczyna odpalać to znowu wyskakuje Kinect ' Sensor Kinect wymaga aktualizacji.... i na dole mam tylko ,,Zakończ grę''
Ps.
W tej kartce od serwisu mam screena i na nim widać: Wymagana Aktualizacja. Aby można było zagrać w tę grę, należy dokonać aktualizacji ,,KONSOLI''...
a u mnie przy starcie że jeżeli Chce korzystać z urządzenia wymagana aktualizacji no i tu właśnie ,, URZĄDZENIA''
Wiem że to wszystko strasznie napisane ale mam nadzieje że Wy jako specjaliści od tego mi pomożecie i nakierujecie na właściwą drogę postępowanie aby problem zażegnać.
pozdrawiam salth
 

salth

Świeżak
Świeżak
up.
dashboard 2.0.13604.0
 
Masz lt 3.0 więc aktualizuj.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.
 

roboertkam

Świeżak
Świeżak
Miałem ten sam problem co kolega ale z LT 2.0, mam slima i aktualizacja przeszła bez problemu - prawdopodobnie podbrało tylko pliki do Kinecta.
Wszystkie gry chodzą jak chodziły.
 

Do góry Bottom