1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox360 slim Błąd E73 czerwona dioda

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez terrorist1987, Styczeń 11, 2017.

1. terrorist1987

terrorist1987 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,konsola chodziła ładnych kilka lat aż do wczoraj gdy po włączeniu diodka zaświeciła na czerwono i na ekranie wyskoczył komunikat o błędzie E73.Szukałem na różnych forach i podobno ten błąd dotyczy karty sieciowej lub wejścia ethernet i niektórzy mówili o wymianie pasty termoprzewodzącej.Jeszcze głębiej mówili o reballingu.Co waszym zdaniem jest głównym problemem tej awarii?I czy można naprawić to samemu?albo raczej wyrzucić xboxa do kosza i kupić nowego ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. terrorist1987

terrorist1987 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kontaktowałem się z serwisem , opisałem problem jak tu na forum i zaśpiewali za naprawę 250zł.Myślę że lepiej kupić następną konsolę chyba że jest możliwość naprawy samemu.Poradzicie coś?

Wczytywanie...