1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 slim rgh!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bembenos, Grudzień 11, 2013.

1. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam,

Dziś pod młotek idzie moja druga konsola, jest to SLIM z RGH. Jest to płyta główna z 250gb w matowej obudowie a co za tym idzie konsola nie ma wewnętrznego dysku i kupujący musi mieć swój dysk lub pendrive i będzie musiał sam wgrać sobie FSD i XexMenu! KONSOLA NIE POSIADA TAKŻE NAPĘDU ALE PRZY RGH JEST ON ZBĘDNY! Pisze to żeby nie było żadnych nieporozumień.

Z konsolą nie było nigdy żadnych problemów, bez zająknięcia odpala, RGH robione u użytkownika Opeael2 z forum .

SPRZEDAJĘ SAMĄ KONSOLĘ BEZ ŻADNEGO OSPRZĘTU!

Fotki/więcej informacji dla poważnie zainteresowanych na PW bądź gg; 12430940.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ZombaL

ZombaL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Przeworsk
  4. Nabywca

Nabywca Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    He trochę hipokryzją to zajeżdża :)
    W stopce "Masz nieprzerobioną konsolę? Dołącz do nas! CI CO GRAJĄ NA ORYGINAŁACH" a popychasz RGH.

Jaka płyta ?

5. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    to co mam w podpisie a to co robię to akurat moja sprawa :)

nie wiem jaka tutaj jest płyta główna, nie znam się na nich, data produkcji: 04.01.2011r.

ZombaL: PW

6. hemicuda

hemicuda Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    pierwsze forum na którym niema podanych cen..

Wczytywanie...

Poleć forum